Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hányszor beszél telefonon...

Ki hányszor beszél telefonon a BFF-évvel, és mennyit?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akiktől távol lakik.

2020. júl. 30. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"BFF-évvel"?

Bárhogy, csak ne írásban

2020. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Discordon chatelünk minden nap egy keveset, meg kb. kéthetente hívásban pár órát.
2020. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es miért nem írod le, hogy helyes? 😉
2020. júl. 30. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3: "legjobb barátnőjével, legjobb lány barátjával" (értelmezéstől függően, mielőtt ez lenne a probléma)


#1

2020. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudod kedves, próbáltam fiatalosan fogalmazni, de látom kár volt, mert válasz helyett inkább a hibát keresik a mai fiatalok, vagy nem tudhatom lehet, hogy épp felnőtt ember vagy te is (bár az elég szomorú lenne, hogy felnőtt fejjel arra pocsékold a drága idődet, hogy idegenekben keresd a hibákat). Igen lehet, hogy helytelenül írtam, nem szoktam használni ezt a szót, és igen megmondom őszintén gondolkodtam is rajta pár másodpercig, hogy mit írjak a kötőjel után, hát melléfogtam, és attól miért gondolod, hogy ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem tudok írni. Soha nem volt bajom a helyesírással, na és neked te talán sosem hibáztál? Te egy hibából máris elítélsz, hogy nem tudok írni... Látod az ilyen bunkó emberek miatt, mint te, tart itt a világ, ahol tart. Köszönöm a kedves válaszod, a kedves segítséget, és az irodalom órát, szép napot neked, és remélem szívből, hogy senki nem fog ma beléd, kötni csakazért, mert valamit elhibáztál. Üdv.
2020. júl. 30. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek elnézést tényleg, miattam éheznek Afrikában is:((((
2020. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehányszor, gyűlölök telefonálni, csak az orvos meg a nagymamám miatt szoktam telefonon beszélgetni.
2020. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidóhivásozunk.

Nem tudunk minden nap beszelni mert dolgozunk.de van hogy este 11kor hív.

2020. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!