Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kéne reagálnom? Mit kéne...

Hogy kéne reagálnom? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az állítólagos "legjobb barátnőmnek" új párja lett. De ezt nekem egy szóval sem említette. Egy olyan személytől kellett megtudnom, aki alig 2 éve lett a társaságunk tagja. Nagyon rosszul érzem magam, és dühös is vagyok. Rá kéne kérdezzek nála, vagy hagyjam a csudába?

Vajon miért nem mondta el nekem, mikor már közel 10 éve legjobb barátok vagyunk?



2020. aug. 2. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Biztos, hogy volt rá oka, ha a legjobb barátod. Lehet, hogy valami miatt szégyelli előtted, lehet, hogy nem akart megbántanibha te nemrég szakítottál, vagy eddig együtt voltatok szingli lédik.

Lehet, hogy nem mer róla beszélni, mert fél, hogy ahogy kimondja, hogy boldog, valami rossz éri.

Ezer oka lehet. Nem kéne haragudnod rá. Igazából nem tartozik neked beszámolói semmiről. A barátságotok lehetőség, hogy elmondja, ha akarja.

2020. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, bár velem is történt hasonló, amikor kb én tudtam meg utoljára a legjobb barátnőmről egy bizonyos dolgot és az engem is nagyon rosszul érintett. Próbálj meg beszélni vele. Ne letámadd, csak beszéljétek meg. Esetleg rákérdezhetsz, hogy miért nem mondta el neked, lehet volt rá jó oka. Csak ezért ne romoljon meg a kapcsolatotok!:)
2020. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak egy kicsit csalódott voltam, hiszen ezelőtt mindig elmondta a pasi ügyeket :(
2020. aug. 2. 15:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!