Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátomnak kisebbségi...

A barátomnak kisebbségi komplexusa lenne? És ha igen én ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Az van hogy a lagjobb fiú barátom aki meleg, mostanában egyfolytában csak a hibái át keresi bennem, kotoszkodik velem. Pl sétálunk és eszem a fagyim és normálisan kijelentés fagyiert mindent

Erre o:zabagep

Vagy másik pl hoyg én milyen sötét vagyok mert nem úgy gondolok valamit amit o

Meg csakúgy kijelenti hogy a barátnőm jobban néz ki én.es hoyg ezen nem kéne megsertodni szerinte. De ha egy lánynak ilyet mondanak jo hoyg megsértődik. Vagy amikor depis voltam egy srác miatt nem hoyg segített volna meg jól kiakart osztani. De nem tette meg. Nemhogy segített volna mint én neki anno de ezt nem kaptam vissza.

És ezek nekem rosszul esnek sztem jogosan

Már másik suliba járunk szóval nem ugyanazok vesznek minket körbe én egy nehéz gimibe járok, ő meg szakközépiskolaba egy másik városba.



2020. aug. 4. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Vqgy ha ez nem az akkor mi mégis?!
2020. aug. 4. 21:40
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam hoyg a baratok segítenek egymásnak vagyis az a normális
2020. aug. 4. 21:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy manapság minden barátságba bunkók az emberek?
2020. aug. 4. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszéld! Legyél vele őszinte, és mondd el neki hogy többször is megbánt mostanában. Egyébként lehet hogy a saját problémáit vezeti le rajtad akarva vagy akaratlanul. A legtisztább ha kiöntöd neki a szíved!
2020. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!