Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudtam az egyik barátomnak!...

Hazudtam az egyik barátomnak! Nem tudom túltenni magamat rajta...?

Figyelt kérdés

Ez egy 2,5 éves sztori. Nem szeretnék sokat leírni a kamuzásból, nehogy felismerjen...

A lényeg, hogy nagyon durva hazugság volt, de ő azóta se tudja. Játszadoztam az érzelmeivel, de amikor láttam hogy ez így nem lesz jó, azonnal abbahagytam.

2 éve alig beszélünk már, mert más gimikben kezdtük a 9. osztályt. Ha mindennap látnám az arcát, biztos nagyon rosszul lennék magamtól.

Képtelen vagyok túltenni magamat ezen. Egyre többször jut az eszenbe ez a dolog és nagyon furdal a lelkiismeretem. Ti mit tennétek a helyemben?



2020. jún. 22. 00:20
A kérdező szavazást indított:
Elmondanám neki az igazat.
Már úgyis mindegy!
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el,de látszik,hogy téged nagyon zavar. Addig nem fogsz megnyugodni amíg nem mondod el neki.
2020. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer gondolkodtam rajta, hogy elmondjam-e vagy sem, de sosincs merszem hozzá.:/ Biztos 1 életre megutálna... De az én hibám, én tettem.
2020. jún. 22. 00:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már a múlt megtörtént tovább kell lépni. De igaza van az elsőnek hogy téged csak az fog megnyugtatni ha elmondod neki. Nem hiszem hogy van jelentősége ennyi idő után, de ha te így erzed majd magad jobban akkor mond el neki.
2020. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki,mert még sokáig kísérthet a sztori.
2020. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

velem is ilyen szitu van,hogy addig nem nyugszok amig bocsánatot nem kérek valakitől. ez egy fél éves sztori,már ez is régi és nekem sincs merszem hozzá,pedig tudom,hogyha bocsánatot kérek akkor lesz ami lesz.

lehet hogy már a barátodat se fogja annyira zavarni. egyszer kiskoromban egy barátnőm "meglopott" és sok időre rá mondta el és egyáltalán nem akadtam ki. ez személytől függ,hogy ő,hogy kezeli a dolgokat.

2020. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ti is csináltatok/mondtatok már olyasmit (valakivel/valakinek) amit nagyon megbántatok?
2020. jún. 22. 00:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze .. Nagyon rossz vagyok a bocsánat kérésekben,interneten,személyesen,akárhol. Elismerem,hogy hibáztam,de így külön bocsánatot kérni az számomra nehéz.
2020. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ne azért mond el, hogy ő megtudja, hanem hogy te megnyugodj.
2020. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!