Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak ha tetszem a...

Mit csinaljak ha tetszem a baratnom apjanak?

Figyelt kérdés
Egyszeruen elmegy a kedvem amikor at kell mennem a baratnomhoz mert tudom hogy az apja ha abban a pillanatban nincs otthon amugy is haza fog jonni par oran belul...Ha meg megjon akkor a szemevel korulbelul megdug meg levetkoztet🙄Mindig bamul engem,es mikozben beszel folyton ram nez...Termeszetesen most nyaron a baratnomnel furodni szoktunk a medencebe es emiatt is rosszul erzem magam mert nem akarom hogy lassa a testemet az apja,ezert takargatom magam a torolkozovel.A baratnomnek nem akarom ezt elmondani mert nem akarok balhet.Az apja szerencsere nem lepett semmi felre erthetot,mert altalaban mindig 3-4-en vagyunk a baratnomnel es senki se marad egyedul.Szerintetek mit csinaljak az apjaval? Szerencsere a nyaron nem kellett sokszor atmennem,de most a hetvegen is megyek a baratnomhoz. 18/l
2020. aug. 5. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Jó lenne, ha a barátnődnek elmondanád, vagy nem mennél át hozzájuk. Idő kérdése, és ha nincs mázlid az apja lépni fog. Tényleg, miért ilyen nehéz? Nem te nézed folyton az apját, hanem ő téged!
2020. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Akkor ne menjen az, menjen ő hozzatok. Es nem mond nekem, hogy létfontosságú kérdés hogy medencézz a barátnőddel. Gondolom ez is csak egy kamu kérdés.
2020. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Lehet nem tetszel csak azért néz, mert elmélkedik, hogyan lehet valaki ennyire gáz s örül, hogy a lánya szebb;)


Másrészt lehet azért néz, mert te jobban nézed őt;)


Amúgy, ki a frászt nézzen, ha hozzád beszél, a macskát a sarokban? :DDDD

2020. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!