Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ajánlanátok valami csajos...

Ajánlanátok valami csajos programot?

Figyelt kérdés

Össze barátkoztam az új kolléganőmmel. Ő 22 éves én 32 vagyok. Pest megyeik vagyunk. Milyen programokra szoktatok menni a barátnőtokkel?

Cukrászda, kávézás, vásárlás olyan snassz.


2020. aug. 5. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a butikolás alaptevékenység ilyenkor:)))
2020. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Gyűjtsetek össze 10000cigi csikket a városban 24óra alatt!
2020. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl állatkert mozi ilyesmik
2020. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A közös vásárlás azért jó női program szerintem, mert egyrészt a párjainkkal mi pl. nem tudunk elmélyedni, másrészt van egy kritikus szem, aki megmondja a frankót. :D Megjegyzem utálunk vásárolni, szóval csak akkor megyünk együtt, ha nagyon kell már több valami is.

Ha valami vagányabb programra vágyunk, akkor sörkostólás, borkóstolás, pálinka kóstolás, vagy csak beülünk egy bárba. Elmegyünk falat mászni, vagy kirándulni, szalonnátsütni, de olyan is volt már, hogy lőni, vagy quadozni mentünk. Attól függ melyikünknek milyen kattanása van éppen. Ha nem vagyunk jó passzban annyira, vagy nincs sok időnk, akkor csak beülünk egy kávézóba egy kávéra és kész.

2020. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyikünk se valami csajos, szóval mi általában szabadulószobába, horrorszínházba, sima színházba, moziba (akció és horrorfilmekre), kávézókba, mindeféle étterembe, pubba ill. kirándulni vagy túrázni járunk a barátnőimmel, az egyikükkel pedig lőtérre is járunk.
2020. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meleg van, a Duna-partra mennek setalgatni es kiulni valahova. Mikozben ez nem nyugger-tevekenyseg, es pasikat, cuki gyerekeket es kutyakat is lehet latni.
2020. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezzetek be egy kick-box oktatásra, és esetleg adódik valami munkahelyi konfliktus köztetek, akkor irány a ring, zokni le, kesztyű fel, és mehetnek a kölcsönös rúgások.
2020. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!