Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most megkellett volna vigaszta...

Most megkellett volna vigasztaljam?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,akivel elég messze lakunk egymástól,ezért ritkán találkozunk és leginkább az interneten beszélünk.

A mi nap elkezdett hisztizni,hogy ő mennyire önbizalom hiányos,még strandra se mer menni,megkérdeztem tőle miért,mert tényleg nem értettem erre mondja,hogy nagyon elhízott pár hónap alatt. Egyértelműen arra tippeltem,hogy betegsége van ezért meg is ijedtem egy kicsit,de akkor írta,hogy ez annak a következménye,hogy csak fekszik és eszik egésznap. Most nem tudtam,hogy mit írjak,nem akartam írni,hogy ne bőgjön,hogyha még nem is tesz ellene.



2020. aug. 7. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha őt ez zavarja változtasson rajta, csak ő tud. Ha meg nem akar változtatni, fogadja el hogy ez ezzel jár. Rajtam is van felesleg, de nem érdekel.
2020. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre én azt mondom, hogy a barátságban is van összeférhetetlenség, nem csak párkapcsolatban. Ilyen esetekben én praktikus tanácsot adok, hazugságokkal nem vigasztalok meg senkit. Épp ezért engem elkerülnek a nyavajgós, hazug megerősítést váró emberek. Szerintem jól tetted, hogy nem vígasztaltad meg. Kérdezd meg tudsz-e neki segíteni a fogyásban, de ha meghízott és zavarja is, akkor ne áltasd semmivel.
2020. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Depresszio elso jelei?

Amikor az eletem nagyon kifordult magabol, engem is sajnos legyozott a szorongasos depressziom es en is kajaba temetkeztem, a pillanatnyi elvezet, amit az iz okozott, fuggove tett. Kb. 10-15 kilot szedtem fel igy 3 ev alatt. En vettem egy ellipszis trenert es igenis elkezdtem edzeni. Szeretnek tobb gepet, sulyzokat is. Rajottem mennyire hianyzott az erzes, amikor elfaradok, mert kimozogtam magam. Regen en rengeteget mozogtam, hatalmas mozgasigenyem volt. Baratnod mennyire volt mozgos tipus? Lehet ot is erte valamilyen csapas es amiatt temetkezik az evesbe. Ha ez a gond, akkor ezt tenyleg baromi nehez lekuzdeni es par vigasztalo szo ilyenkor rengeteget szamit. Nem kell hazudni persze, hanem peldaul megnyugtatni, hogy figyelj, fiatal vagy meg, elotted az elet, ha elkezded most, akkor jovore mar bikinizni is lehet.

2020. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Egyértelműen erre is gondoltam,fel is hívtam,de nem hinném lenne akármilyen problémája. Ugyanolyan vidám,mint amilyen volt régen,észrevettem volna,ha változott volna,hiszen 6+ éve ismerem. Csak annyi,hogy karantén idején nem mozgott és hozzászokott ehezz az életstílushoz.
2020. aug. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!