Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor jöttetek rá, hogy a...

Mikor jöttetek rá, hogy a legközelebbi/ legjobb barátotok nem is az igazán a barátotok?

Figyelt kérdés

Én 2 napja jöttem rá. Úgy volt, hogy elmegyünk egy napra messze bulizni ahol van nyaralónk.

Mondtam neki aznap, hogy 4500 Ft-ot az út miatt elkérnék benzinre és ezért lemondta.


20/F


2020. aug. 9. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor amikor egy messzebbi kirándulást terveztem volna többször is de soha sem volt jó neki még akkor sem amikor nyári szünet volt neki,tanulni kell az egyetemre stb... Igazán el jöhetett volna 1-2 napra de ő csak ide a közelbe menjünk ki a városba,én ebből jöttem rá.

22F

2020. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
3 éve voltunk barátok. Ahelyett, hogy nekem hitt volna, egy olyan embernek hitt, akivel ennyi idő alatt kb 5 mondatot beszélt. Itt döntöttem el, hogy nekem ilyen barátnőre nincs szükségem.
2020. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én úgy durván 11 év után. Azt hittem ilyen egy legjobb baráti kapcsolat, de nem.. Többet kellett csattannom, hogy erre rájöjjek.
2020. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!


Én 3 év barátság után jöttem rá.

Vicces mert a legtöbb barátom mondta, hogy valami nem stimmel vele és csak kihasznál lelkileg illetve most megpróbált anyagilag is.


Néha jobb hallgatni a kívülállókra.


Sajnálom, hogy ilyen későn jöttél rá. Én mérges vagyok magamra is most, hogy ez kellett, hogy belássam.

2020. aug. 9. 17:26
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
17 év után véget ért kapcsolatunk az illetővel. Hamarabb vége is lehetett volna, de ha buta és naiv az ember, megfizeti a tanulás és tapasztalás árát. Gondolom te is rajottel. Remélem csak jobb lesz, és részvétem. Sok sikert és jobb embereket kívánok neked a jövőben!
2020. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Rodi91 ***** válasza:
44%
Nem igazan értem a sértettséged. Ha nem tud/nem akar kifizetni 4500 ft-ot a benzinre,akkor már nem is barát? Te milyen barát vagy,hogy meghívod magadhoz, majd az utolsó pillanatban közlöd, hogy amúgy ez egy olyan meghívás, hogy fizetnie is kell...?
2020. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Rodi91


Nem írtam le akkor a teljes körülményét a dolgoknak.


Ő felakart menni vásárolni, stb én mondtam neki, hogy akkor felmehetünk és akkor menjünk el bulizni vagy inni mert ott a nyaralónk.

De bármennyire is fura neked az én baráti társaságomban ha hosszabb útra megyünk mindig felezzük a benzint vagy legalább megháláljuk kajávál.

Ő sosem állta ki a részét semmiben, italban sem, kajában sem. Csak elnéztem neki egy ideig amíg munkanélküli volt.


De lényeg ami lényeg, bejelentette egy héttel az utazás előtt h ő nem akar bulizni, max inni, ami nekem nem érte volna meg mivel én nem akartam vásárolni, inni meg itthon is tudunk. Ezért mondtam neki, hogy legalább akkor az utiköltséget felezzük. De emellett a "közös" italunkba sem állt bele ami 6000 ft volt.


Szóval ez nem az első esett volt már. Emellett sok más dolgot is tett de azokat nem írom le mert nem akarom magamat idegesíteni.

2020. aug. 9. 18:06
 8/19 A kérdező kommentje:

Abban igazad van, hogy nem utolsó pillantban kellett volna mondanom neki, de igazából a többi barátom azt mondta, hogy ezt mondani sem kell, mert egyértelmű, hogy a kocsi nem barátsággal megy.


Meg utána olyanokat írt nekem, hogy én akartam felmenni, (ami nem igaz, mert ő is mondta, hogy várja már, meg hogy menjünk) meg nekem minden a pénzről szól, mikor durván nézve olyan hülye lehettem, hogy kb 30.000 ft-ot ráköltöttem úgy, hogy sosem volt meghálálva.

2020. aug. 9. 18:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
"meg nekem minden a pénzről szól" -- Mindenki magából indul ki. A barátodnak a pénz a fontosabb. Önző, félti a pénzét, ha nem egyszeri eset.
2020. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De Rodi ha te azt mondod valakinek, hogy menjetek el nyaralni, akkor te kifizeted neki az egész nyaralást? 😅 mert szerintem ez nem így működik.
2020. aug. 9. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!