Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az egész nap...

Szerintetek az egész nap okostelefonját nyomkodó, facebookon meg instagrammon posztoló idióta emberi faj megérett a pusztulásra?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 09:07
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

És ráadásul úgy néznek arra, akinek nincs facebookja vagy instagrammja mint valami csodabogárra. Az emberi butaság...


Ahelyett olvasnának könyveket. Művelődne a lelkük.

2020. aug. 18. 10:49
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

A te értelmetlen mérgelődésed nagyon hasznos a társadalom számára, ugye?


Nem kívánok rosszat senkinek, de a facebookos boldog embereket szívesebben látom, mint a hozzád hasonló boomereket.

2020. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%
mert te is épp könyveket olvasol, mi? mások legalább nem acsarognak meg gyűlölködnek, hanem elvannak a maguk világában...
2020. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Jé, én csak úgy falom a könyveket, mégis fent vagyok facsén. Nahát, a kettő nem zárja ki egymást!
2020. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
14, te még jól jártál, én meg könyvekről posztolok... na most mit tegyek? csináljak inkább szelfieket vagy töröljem az oldalam?! úgy tűnik középút nincs...
2020. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
13%

Már pusztul, hiszen villamos alá sétálnak meg buszok alá s a vonatokat is megszerették alulról, hála az "okosságuknak":)))


Gusztustalan drogos nyomorékok, mind belehalna egy 1 hetes áramszünetbe s még a felkelő naptól is megijednének:DDDD

2020. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%

Te aztán biztos kellemes társaság lehetsz.:) Hány éves vagy hogy ennyire megkeseredtél? Sztem neked ilyen feltűnési viszketegséged van. Tipikusan az az ember akinek egyetlen személyisegjegye h mindenbe és mindenkiben csak a hibát látja és saját magát felmagasztalja.


Fun fact: most éppen te is a telefonodat vagy laptopodat bújod amíg ide írosgatsz. Bagoly mondja...

2020. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
14%

17


Vigyázz, piros a lámpa s jön a buuuusz!!!

2020. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

17


Nem, csak tudod nekem fáj, hogy az embereket módszeresen agyhalottá változtatják és a többségnek ez fel sem tűnik mert:

Az agyad jutalmazórendszerét jól ismerő és azt kihasználó appokat, termékeket nyomnak eléd szüntelen. És te csak azt érzed, hogy milyen jó neked mert folyamatosan szórakoztatva érzed magad, aztán meg a következményekkel nem törődsz.

2020. aug. 18. 13:11
 20/26 anonim ***** válasza:
41%
Nos, és mi lenne, ha a saját életeddel törődnél ahelyett, hogy azon bosszankodsz, hogy mások így vagy úgy élik az életüket? Komolyan, milyen mélyebb értelme van annak, hogy te gyk-ra kiírsz egy ilyen kérdést azzal szemben, hogy mások a közösségi oldalakat nyomogatják? Te miért nem olvasol inkább ahelyett, hogy ezt csinálod? Nem veszed észre, hogy ez sokkal mérgezőbb?
2020. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!