Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova szoktak beülni a barátnők?!

Hova szoktak beülni a barátnők?!

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam, hogy lesz bárki is aki tartani akarja velem a kapcsolatot érettségi után. Rám írt párszor és mondta, hogy egyszer összeülhetnénk beszélgetni. Végül addig hozta fel időnként, hogy elhívtam. Hova szoktak beülni a barátnők beszélgetni? Három hely van itt a központban. Étteremben limonádézni, sörözőbe beülni vagy cukrazdaba sütizni. Ezek jutottak eszembe. Még az is lehet, hogy majd eldöntjük, ha ott leszünk. De akkor csak annyit írjak, hogy 3-ra jöjjön egy xy helyre? Vagy még most kérdezzem meg ő mit akar?

Kicsit pánikolós vagyok😅 18/l,18/l



2020. aug. 23. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Háromkor találkozzatok egy bizonyos helyen. Akkor majd elmondod, hogy három hely van, egy söröző, egy limonádézó és egy cukrászda és megkérdezed tőle, hogy melyikhez van kedve.


Ha előre megkérdeznéd, talán változna addigra a hangulata, ez nagyon hangulatfüggő is. Szóval akkor majd ott teljesen jó lesz.


Jó szórakozást és ne parázz. A barátnőd, nincs ebben semmi félnivaló, hogy találkoztok. Megbeszélitek ki hogy van, jól érzitek magatokat.

2020. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12%

Én is jöhetek?

F25

2020. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!