Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha látjátok hogy az egyik...

Ha látjátok hogy az egyik haverotok nagyon stresszel, mivel segítitek a napját mint barát?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy milyen (nem gyógyszeres) stressz oldással tudnék segíteni? Pl látom hogy nincs jól, rossz napja volt, akkod mit mondjak neki,hogy kicsit feloldódjon?

2020. szept. 2. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle, hogy tudsz-e segíteni neki valamiben. Vagy szeretne-e beszélni róla.
2020. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
Első jót ír, esetleg menjetek el közösen sportolni, ha van hozzá kedve. Ez lehet kirándulás, játék, akármi. A mozgás jó a stressz ellen és még a figyelme is kicsit elterelődik.
2020. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyéb?

A segítséget visszautasítja, mert nem tudja mi segíthetne neki. Beszélni szokott a gondjairól, de sajna nem vagyok jártas e téren és csak végighallgatom ahogy szenved.


A közös sporotolás király, bevállik. De minden nap mégsem megoldható.

2020. szept. 26. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a humorommal szoktam elűzni a sötét felhőket :)
2020. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!