Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak össze az...

Hogyan barátkozzak össze az új lánnyal?

Figyelt kérdés
Jött egy új lány az osztályunkba és nagyon szimpatikus, szeretnék vele összebarátkozni, de eléggé lassan oldódik fel.

2020. szept. 2. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, hogy ne nyomulj túlságosan - ha észreveszed, hogy már csak udvariaskodik, de amúgy szeretne egy kis nyugit, akkor diszkréten vonulj vissza te is :)


Amúgy nem nagy ördöngösség - próbálj találni egy témát, ami mindkettőket érdekelhet. Pl. mi van a pólóján, olvas-e könyvet (és mit), milyen márkájú a telefonja, ilyesmi.


Ajánld fel, hogy hozzád nyugodtan fordulhat, ha kérdése lenne a sulival kapcsolatban :)

2020. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló jókat ír!

De szerintem legyél türelmes. Az elején mindenki nyomulni fog rá, valószínűleg zavarni is fogja.

2020. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali én éjszaka találtam ezt a cikket.


Lehet segíteni fog. ;)


[link]

2020. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!