Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ráírjak egy régi barátomra?(cs...

Ráírjak egy régi barátomra?(csak barát)

Figyelt kérdés
Még régen úgy 3.-ban nagyon jó barátok voltunk de aztán elment egy másik suliba. Az utolsó nap elmondta hogy különleges voltam neki, nem úgy mint a többiek. Ez annyira nem is számít. Aztán mikor egyszer-kétszer találkoztunk sosem köszönt ezért én sem. Mostanában ráírtam hogy emlékszik-e rám azt írta hogy igen. Nagyon röviden válaszolt aztán megkérdeztem miért és azt írta hogy “csak olyan emberekkel beszélek akikkel igazán szeretek”. Itt tudtam h nem akar beszélni. De azóta még többet gondolok rá és nagyon nagyon szeretném ha megint jóba lennénk és úgy ráírnék. De nem tudom hogy hogyan és mit. Arra gondoltam írok neki egy regényt erről az egészről. De félek is hogy ő nem akar. Mit gondoltok?

#barát #félekráírni
2020. szept. 5. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem azért válatatok el mert összevesztetek, hanem mert másik suliba ment, nem haragszik rád. Biztos szívesen beszélgetne veled, és nyugodtan írd le, hogy újra szeretnél veleössze barátkozni, viszon azóta sok idő eltelt, és mindketten biztos nagyon sokat változtatok, úgyhogy ne ragaszkodj ahoz a képhez, amit 3.ban alakítottál ki róla.
2020. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Váltatok el*

Bocsi😅

2020. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt írta nem szeret veled beszélgetni. Innentől kezdve ne fuss utána, felesleges. Keress inkább olyan embereket akik kedvelnek, szeretnek veled társalogni.
2020. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad ez már a múlté.
2020. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Hát ezt meg kell emésztenem.
2020. szept. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!