Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez jó ajándék...

Szerintetek ez jó ajándék ötlet olyan barátnőnek, aki távol él?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm elköltözött 400kmre, mert a párja ott kapott állást. Sajnos azóta évente max. 3-4x találkozunk, de a jó kapcsolat megmaradt, sokat beszélünk telefonon és webcamon. Neki ott nem nagyon lettek új barátai, amiért nagyon sajnálom, mert egy csupaszív, nagydumás lány, nehezen viseli, hogy minden barátját itt kellett hagynia. Most lesz a szülinapja és páran kitáltuk, hogy meglepjük azzal, hogy meglátogatjuk és vele töltjük a hétvégét. Arra gondoltam, hogy ajándékba vennék neki egy plüssmacit, amin egy póló van, rajta egy közös képünkkel, hogy ha magányosnak érzi magát attól jobb kedve legyen. Vagy lehetséges, hogy csak rossz kedve lesz, ha meglátja és elkezdek neki még jobban hiányozni? Szerintetek milyen ajándékot adhatnék neki, ami segítenem neki a nehezebb időszakokban és ha ránéz akkor jobb kedve lehetne tőle?

26 éves lesz.


2020. szept. 7. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan típus, aki szereti a szentimentális ajándékokat, akkor jó ötlet.
2020. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biztos abban hogy bárki örülne annak hogy váratlanul rárontanak hogy "meglátogatják", pláne többen, úgy, hogy vendégül is kell őket látni, több éjszakát is ott akarnátok aludni.

Nem ismerek olyan embert aki vágyna az efféle meglepetésekre, akármennyire is szereti az ember a barátait.

Lehet hogy a barátjával is terveznek valamit kettesben.


A maci aranyos, ha szereti a plüssöket.

2020. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajándéknak ez nagyon aranyos ötlet, de a váratlan meglátogatás már kevésbé és ezt magamból kiindulva mondom.

Nem mindig olyan a környezetem, vagy akár én magam, hogy szívesen mutogatnám bárkinek is. De még az is lehet, hogy amikor mentek otthon sem lesz valamiért, vagy pont arra a hétvégére más tervei vannak.

Esetleg a párja szervez neki egy meglepi wellnesst, vagy akármit.


Amellett ti hol fogtok megszállni a hétvégén? Erre gondoltatok már?

Mert a 400 km. utazás, a szállás, a programok nem lesz kevés pénz, ha meg az "ünnepeltnél" tervezitek mindezt, az nem jó ötlet!

2020. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos ötlet.

De azért a váratlan látogatásról egyeztessetek a barátjával. Nehogy ti lepődjetek meg, hogy nincsenek otthon, vagy programot csináltak, vendégeket hívtak, stb.

2020. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

szerintem tök cuki, én könnyekig hatódnék (kár hogy csak egy kupac csóró egyetemista vagyunk, szóval ilyen projekt egyelőre nincs kilátásban)

de azért a párjának tényleg mondjátok, hogy úgy szervezze a csaj életét, hogy ráérjen :)

2020. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A páran kitaláltuk neki ezt a meglepit, abban a barátja is benne van, ő hívott meg minket, mert tudja, hogy nagyon hiányzunk neki. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. szept. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!