Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó ötlet egy cipőmániás...

Jó ötlet egy cipőmániás barátnőnek cipőt ajándékozni?

Figyelt kérdés
Aki odavan a szép cipőkért, az örül, ha ajándékba is azt kap? Vagy azt szereti, ha magának választhatja ki, és túl nehéz lenne eltalálni, hogy pont milyen lenne jó neki? (A méretet szerencsére tudom.)

2019. jan. 8. 14:04
 1/5 anonim válasza:
adj neki utalványt a cipőüzletbe. vagy menjetek el együtt, ő meg kiválasztja
2019. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez is egy lehetőség, csak nem igazán szeretek utalványt vagy pénzt adni. Nekem az a lényeg az ajándékozásban, h kitalálom, mit szeretne az illető, és ő már kézbe is veheti, rögtön örülhet neki, mikor kibontja a csomagot.
2019. jan. 8. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100%-ban ismered a stílusát, akkor nincs ezzel probléma, de nagyon könnyű mellényúlni.
2019. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vásárolj olyan boltban, ahol vissza lehet vinni a cipőt blokkal. ha annyira nem tetszik neki majd választ egy másikat.
2019. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vehetsz neki. Ha annyira szereti a cipőket, biztos van kiszemeltje is. Ha kicsit puhatolózol ki is derítheted milyen darab.

Ha a stílusát, méretét ismered nemhiszem, hogy nagyon mellétudsz lőni. Nézegesd kicsit a cipőit, az orruk formáját, sarok magasságát/vastagságát. Általában mindenkinek van preferált stílusa.

Na meg a blokkot rakd el biztonság kedvéért :D

2019. jan. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!