Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy szerintetek mi lehet a baja a legjobb barátomnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Elmentünk sétálni én meg közöltem vele hogy elhívott egy fiú ebédelni. Erre kiakadt és haza ment közben pedig azt mondta hogy nagyon haragszik rám de nem mondhatja el hogy miért, de ott sírt a villamos megállóban. Már az utóbbi időben is elég érdekesen viselkedik velem és nem igazán tudom hova tenni ezt. Például sokkal ragaszkodóbb lett a tárgyaimhoz főleg egy adott ruhadarabhoz. Féltékeny tud lenni ha valaki mást emelek a középpontba de ezt nem idegesítően teszi de mégis feltűnik. Rólam is úgy próbál gondoskodni mintha az anyám lenne, főz nekem és hasonló dolgok. Csak néha vannak ilyen kirohanásai mint például a fent említett. Mindketten lányok vagyunk és középiskolások.

2020. szept. 8. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Vagy te vagy a fiu tetszik neki
2020. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Először azt hittem, hogy a tini párkapcsolatokban van a kérdésed, meglepődtem, hogy a barátoknál inkább, mert nekem ebből az jön le, hogy vonzódik hozzád. Szerintem kérdezz rá óvatosan. Pl. hogy olyan jó barátom vagy, de úgy érzem, hogy időnként akaratlanul megbántalak valamivel, segíts kérlek és mondd el, hogy mit érzel felém és mi esik rosszul. Lehet hogy csak simán szerelmes beléd, ami nem is biztos hogy azt jelenti, hogy leszbi, lehet biszex is.
2020. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy szerelmes beléd.
2020. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A fiú nem tetszik neki már rá kérdeztem nála és egy nagyon jó barátjánál is.


2# Már próbálkoztam, de mindig el kezdi és félbe hagyja azzal hogy nem állok készen arra hogy elmondjam

2020. szept. 8. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
TUTI szerelmes!!! Esetleg bátoríthatnád, ha neked se lenne ellenedre a vonzalom. De tényleg csak akkor. Játssz el a gondolattal. (#2 voltam)
2020. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Fél, hogy oda lesz a baratsàg.

Talan ràd akar hasonlitani, te vagy a minta. Vagy nagyvaloszinü az egyetlen baratja.

2020. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd.
2020. szept. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyertelmuen szerelmes.
2020. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, hogy bejössz neki, csak még nem tiszta saját magában sem. Tudom, részem volt benne valakivel. Ugyanez volt a jelenség, de persze soha nem derült ki, hogy a "probléma" valójában "csak annyi", hogy szerelmes. Ha majd összejössz egy fiúval teljesen természetes módon, valószínű meg is szakad a barátságotok egyszerű önvédelemből, mielőtt a szíve szakadna meg. Nehéz ezt kibírni, na. Mintha kést forgatnának a lelkébe, pedig erről tényleg egyikőtök se tehet.
2020. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!