Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érjen el a legjobb...

Hogyan érjen el a legjobb barátomnál hogy ő is keressen többet mint en?

Figyelt kérdés
Kicsit rá szeretnek ilyesteni, hatni rá, hogyha latja hogy elveszithet máshogy fog viszonyulni. Mit tegyek? Nagyon el van szállva a földtől, és szeretnem ha en is jo lennek neki mint régen
2019. dec. 22. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki ugyanezt a szöveget ugyanilyen igényességgel, szerintem rá tudsz ijeszteni vele.
2019. dec. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért zavar, hogy kevesebbet keres, mint te. Kijön a pénzéből, vagy folyamatosan kölcsönkéreget?
2019. dec. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én érdekeltté tenném egyszerüen.

Pl segitek neki vagy szamithat ram valamiben, vagy van jo ötletem amibe beleavatom, mozgositom, felkinalok ezt azt neki akàr szivessèg, közös pontokba bevonnam pl ha vmi a hobbija hivnam ahhoz kapcsolodo versenyre vagy rendezvenyre, etc.

Hogy legyen miért keresnie egyaltalan.

2019. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rájönnék, hogy ő nem tekint legjobb barátjának, és elengedném
2019. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóval küzdök. Egy 13 éves legjobbarátságom haldoklik. Próbálkoztam, de rá kellett jönnöm, hogy ez már csak nekem fontos. Engedd el te is!
2019. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En ugy gondolom, hogy a baratsagnak kozel 50-50%-osnak kellene Lennie.

Es mostanaban engedtem el en is embereket, akiket baratnak tartottam, de kb csak en kerestem oket, es nagy kegyesen rabolintottak. Allandoan kestek, levegonek neztek az uzeneteimet "ja azt hittem valaszoltam"

Eleg volt ebbol.

Valaszom sajnos nincs. En evekig probalkoztam.

2019. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!