Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erről mi a vèlemènyetek?van...

Erről mi a vèlemènyetek?van egy legjobb barátom aki mostanában elfoglalt tudom róla de ha írok neki szombaton,majd hètfőn nem illene válaszolnia már .Majd mèg ma ráírok

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem bohócot csinálsz magadból🤡. Hagyd, nem érdekled. Tudom, mert voltam ilyen helyzetben és totál hülyén, megalázva érzem magam miatta utólag. Kár ezekre az emberekre időt pazarolni, nem véletlenül nem válaszol. Nem fogja őszintén megmondani, hogy nem akar veled beszélni, azt ne várd.
2020. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, miért nem tekintik az emberek válasznak azt, amikor nincs válasz. Ez is egy válasz a részéről, bármennyire is nem akarod, hogy az legyen.
2020. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig heti 3-4 vagy többször is beszéltünk,most lett ilyen mert sok a teendője ,vagy itt is igaz az a mondás mindenki arra szán időt amire akar
2020. szept. 9. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, pontosan ezért ne írogass neki, mert az ellenkező hatást éred el, nem fog veled szívesebben foglalkozni, max felidegesíted.
2020. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!