Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim egész nyáron...

A barátaim egész nyáron "elfoglaltak" voltak, sosem értek rá semmiféle közös programra. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Most fejeztük be a gimnáziumot (6 osztályos, úgyhogy ennyi év alatt igencsak összeszokott kis "csapattá" alakultunk). Idén nyárra is volt egy csomó tervünk, de egy sem valósult meg, mivel rajtam kívül sose ért rá senki... Oké, értem én, hogy mindenkinél van családi összejövetelek és nyaralások, meg a barátjával/barátnőjével is szeretne az ember kettesben időt tölteni, de egyszerűen nem bírom elképzelni, hogyan lehet valakinek 3 hónapon keresztül folyamatosan programja...

Arról lehet szó, hogy mivel pár hét múlva egyetemisták leszünk más-más iskolákban és városokban, már nem érdekeltek a kapcsolat fenntartásában, ezért "felesleges időpazarlásnak" tartják a közös programokat?

Bocsássatok meg, hogy ez így ideszórtam, de egész nyáron érlelődött bennem ez az indulat. Mikor az ember már a 10. alkalommal igyekszik összeszedni a "gang-et", de mindenki nemleges válasszal elhárítja.. Tudtommal nem csak engem hagynak ki a dolgokból a srácok, hanem teljesen elszigetelődtek egymástól. Évekig nagy barátság, most meg se kép-se hang.

Veletek is történt már hasonló? Más emberek is csupán "unaloműzőként" tekintenek a "barátaikra", és megszabadulnak tőlük, ha a kapcsolattartás a jövőben terhesnek ígérkezik?!

Kissé el vagyok keseredve, nekem ők többet jelentettek "postalovaknál", akiket lecserélek a következő állomáson...



2018. aug. 19. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Már egyszer megkérdezted, és akkor is azt mondtam, valószínű érdekbarátok voltak, akik igazából szarnak a másikra.


De te még mindig ezen pörögsz... :D Ideje lenne már tovább lépned.

2018. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első, akkor úgy látszik nem vagyok egyedül ezzel a problémával, mert az előző, általad látott kérdés nem tőlem származik sajna...
2018. aug. 20. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy latszik, ezek inkabb csak ilyen gimis baratságok voltak. Az ilyenek, sokszor hirtelen ernek véget.
2018. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!