Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindent elcsesztem 2év alatt?

Mindent elcsesztem 2év alatt?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném hogy felvidéki vagyok így nem lesz minden helyes. Két évvel ezelőttig nagyon szuper életem volt szóval azok voltak a barátaim akikel felnőttem és mindent tudtunk egymásról és mindig segítettünk egymásnak. Viszont úgy 16évesen elkezdődtek a gondok mikor kezdtünk eljárni szórakozóhelyekre. Szóval tudni kell hogy én a volt barátaimmal elentétbe egy elég jómódú családból származom így nekem mindig volt pénzem szép ruhára és lányokra is. Viszont csináltam olyanokat amiket nem kellet volna pl lefeküdtem azzal a lányal akire a legjobb barátom hónapok óta hajtott és még sajnos sok ilyen volt. Úgy 17évesen éppen ezek miatt kezdtem kiszorulni a barátaimtol viszont megismerkedtem gazdag srácokkal és hát akkor nekem nem is kellet ennél több. Átjártunk Magyarországra bulizni siofok pest meg még egy pár helyre. Viszont úgy bő egy évet velük töltve rá kellett jönnöm hogy csak a pénz a közös bennünk és hogy ez miatt mind igazi bunkók lettünk. Egy ott hagytam ezt a társaságot ugy voltam vele hogy nekem kellenek az igazi barátam ami viszont sajnos nem jött eddig össze. Szóval messengeren meg ilyeneken kiraktak az összes csoportból ha írok nekik nem válaszolnak. Ha találkozok valamelyikel látom rajtuk azt az igazi megvetést. Szóval mostmár fél éve barátok nélkül vagyok és nagyon rosszul érzem magam. Volt olyan hogy épp fent volt nálam egy lány és eszembe jutottak e régi emlékek és elsirtam magam most gondolhatjátok az utolso dolog amit egy lány előtt csinálnák de nem birtam. Ti mit tennètek a helyembe? Szerintetek vissza tudom szerezni őket? 19f

2020. szept. 14. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én bocsánatkéréssel kezdeném.

De kereshetsz magadnak egy teljesen új baráti társaságot is.

2020. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lepj tovabb tanulj a hibaidbol es lesznek uj barataid, a regiieket mar elvesztetted.
2020. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat természetesen bocsánatkérésel kezdtem de nem segített semmit.
2020. szept. 14. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok gazdag beleesik ebbe a hibába, de csak kevesen ismerik fel.

Te megtetted. Az irasodbol az jön le, hogy jó ember vagy.

Lehet, hogy ezeknek a barátoknak el kell engedni a kezüket, ha a bocsánatkérés nem segített.

Most jön a továbbtanulás, ott próbálj meg barátokat szerezni, ismerkedni. Szerintem kizárt, hogy le lelj új barátokra.

2020. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!