Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék könnyebben?

Hogyan barátkozhatnék könnyebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem nagyon szoktam írni ilyesmiről, de szeretnék tanácsot kérni. Akárhogy próbálok barátkozni egyszerűen valahogy sosem marad senki a végére. Rohadtul egyedül érzem magam. Van 1 barátom akit igazi barátnak nevezek, de több nincs. Egyrészt mostanában lett bennem egy gátlás is, hogy kurvára nem kíváncsiak rám az emberek és ez rátesz egy lapáttal. Valaki valami tippet ami könnyithetne talán a helyzeten?

2020. szept. 20. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Első tippem hogy mellőzd a káromkodást, mert azt sokan nem szeretik.
2020. szept. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem az az egy igazi barátod nem igazi barát. Ha az lenne, segítene neked! Mondjuk bemutatni a saját barátait, hívna bulizni, egy biztos, hogy ha igazi barát lenne, már az ő baráti köre, a te baráti köröd is lenne.

Szerintem elszeparál, kisajátít.

Próbáld meg őt is kicsit félre tenni, és másokra koncentrálni. Vannak ám emberek körülötted, legfeljebb úgy érzed nem rájuk van szükséged, és esélyt sem adsz számukra.

2020. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg elfelejtettem hozzá tenni, hogy régebben volt elegendő barátom csak amióta egy csajszi a mi osztályunkba keveredett azóta mindenkit magához láncolt.
2020. szept. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!