Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Online hol barátkozhatnék? L

Online hol barátkozhatnék? L

Figyelt kérdés

Eddig nem jártam túl sok sikerrel egyik ilyen oldalon se, mert egy bizonyos idő elteltével mindig eltűntek a beszélgetőpartnereim vagy csak alábbhagyott náluk a kezdeti lelkesedés... :( nem értem mi lehet a gond..mindegy nem is ez a lényeg, hanem annyi lenne a kérdésem, hogy valaki tudna egy olyan platformot mondani, ahol olyan emberekkel lehet ismerkedni akik komolyan gondolják és nem pedig csak unalomból vagy szórakozásból vannak ott?

Elsősorban most inkább fiú barátokat keresnék.



2020. máj. 8. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hallottam a Slowly jó, de még sose próbáltam. [link]


Miért pont online akarsz barátokat találni és miért pont fiúkat?

2020. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok ilyen platformot. Engem is érdekelne.

Ami az eltűnéseket illeti, sajnos ez szinte természetes dolog. Néhány hét, vagy hónap után ellaposodik a dolog, az egyik fél mindig elunja. Ez az átka az online térnek, ha nem lesz belőle találkozó és így személyes ismertség, hamar kifullad a dolog. Már az idejét sem tudom, hogy mikor beszéltem utoljára online értelmes emberrel...

2020. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Azért online, mert nekem ott valamivel könnyebben megy, na meg most, nem annyira szerencsés mászkálni ide-oda. Ja, és azért fiúk, mert barátnőim vannak, és jó lenne kikérni néhány dologban mondjuk egy fiú véleményét is. :)

2020. máj. 8. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is leheten írni aki szertene
2020. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Nem feltétlenül. Anno ott volt a hotdog, ott elég sok embert megismertem. Igaz, már csak egy emberrel beszélgetek közülük, így 10 év után, de rengeteggel beszéltem évekig.
2020. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a társkeresőkön van ilyen kategória is.
2020. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
anotalk, jaumo, badoo, chat. hu, vagy csak írj rá egy szimpatikus emberre instagrammon, facebookon :)
2020. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én az első válaszoló ajánlása alapján töltöttem le a Slowlyt, eddig csak pozitívumot tudok róla mondani!

Annak is tökéletes, aki

- lakóhelyéhez közeli barátokat keres

- annak is, aki nyelvet és kultúrát szeretne megismerni, mert a világ bármely pontján élő személynek írhatsz.

2020. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!