Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem rá a barátaimat...

Hogyan vegyem rá a barátaimat hogy nézzenek animét?

Figyelt kérdés

Már próbáltam megnézetni az egyik barátnőmmel a bnha-t mert érdekelte de nem tetszett neki... Utána megkérdeztem milyen kategória érdekelné, de nem nagyon akar nézni már.


A közelebb álló barátaim meg azt mondják hogy hülyeség meg szar az anime. Meg amikor valamilyen cosplayes/animés vidit nézek akkor mindig mondják hogy: ijjajj megint ezeket nézed?

És totál hülyének néznek..


És már kb kezdem egyedül érezni magam.. , nem tudok senkivel se beszélgetni, hülyéskedni róla.

Irigylem azokat akiknek vannak weeb barátai és tudnak legalább hülyéskedni TwT



2020. szept. 23. 20:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Még hozzá teszem hogy vannak internetes weeb barátaim de én olyat szeretnék akik legalább az osztályomban vannak
2020. szept. 23. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Az ízlésüknek megfelelőt kell találni.
2020. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondtam volna, hogy szerezz netes barátokat, de ahogy elnézem már megtetted.

Ez esetben nem sokat lehet tenni, próbálkozhatsz még ajánlani nekik animét, de ha semmiképp nem akarnak belefolyni eféle dolgokba, akkor felesleges erőltetni. Mindenkinek más ízlese van, el kell fogadni. Annyit viszont biztos meg lehet velük beszélni, hogy ne nézzenek e miatt hülyének.

2020. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem néznék animet, akármilyet is ajánlanál. ha ők is ilyenek, akkor inkább nyugodj bele a dologba, kérd meg, hogy ők se szekáljanak az anime miatt, és akkor te se erőlteted.

nekem is van pár hobbim és szenvedélyem, amikről nem tudok barátokkal beszélgetni, úgyhogy átérzem a helyzeted. kösd le más gondolatokkal magad, amíg velük vagy.

2020. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Animésként mondom, hogy erőltetni nem szabad a dolgot. Mindenkinek más ízlése van, de ettől kerek és színes a világ.
2020. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet emberekre ráerőltetni ezt.

Szerezz animés barátokat a való világban, az osztályodon kívül. Úgysem leszel örökké az osztályoddal összezárva.

2020. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, annál rosszabb lesz. Én 20 éve vagyok animés, egyedüliként a társaságomban, nem is igazán értem, mit szeretnél hülyéskedni meg minek?
2020. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szentjánosbogár738 válasza:
72%
Szerintem keress olyan animét, aminek valósághűbb a rajzolása, pl. Death Note. De ha egy igazán klasszikust akarsz, nézesd meg velük az Avatar Aangot anélkül, hogz elmondanád, hogy egy anime. Sokan tényleg azt gondolják, hogy nem anime, de épp emiatt jó ezt ajánlani másoknak.
2020. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fiúk között is kérdezz rá azért :P például az én osztályomban (a régiben, most fiúkoleszos vagyok) volt vagy 3-4 ember aki rendesen nézett animét, fiúk közül én voltam az egyetlen aki az osztályban csinálta, bár ahogy most tudom, egyik közelálló haverom is elkezdte nézni. A mostani osztályomban pedig ha jól tudom vagyunk vagy 5-en animések (bár mostanában nagyon nem nézek, inkább felbaszom az agyamat lolban 1k óra btw :'D )
2021. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!