Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a haverom a gáz...

Szerintetek a haverom a gáz vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

30 evesek vagyunk mindketten. Én 3 éve tettem le a jogsit, autóm most nincs, így nem is vezetek.


Haverom még addig sem terjedt el, hogy befizesse magát egy autósuliba. Ezzel nem is lenne gond, de olyanokat szólogat be, hogy én már vezethetnék, meg miért nincs kocsim, meg miért nem gyakorlom. Ő nálam sokkal jobban keres, programozó, aranykalitkában van nevelve.


Mostanában mondta, elkezdte tanulni a kreszt, mondom na es mikor vizsgázol, azt mondja csak a neten nézegette, még mindig nem ment suliba. Mert most meg vírus van.


Jogosan idegesít ez már?



2020. szept. 30. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem, együtt éltek és közösen járnátok autóval? Vagy mi? Mert ha nem, akkor nem értem mi közötök lenne egymás jogsijához. :D
2020. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél a sofőre, pénzért okos... ha már aranykalitkában él :)
2020. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Melegek vagytok?
2020. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk melegek. Gyerekkori haver. Egy kisvárosban élünk és nyilván beszélünk a neten és összefutunk néha.
2020. szept. 30. 12:16
 5/11 veterán vas ***** válasza:
96%

Valami "kapocs" azért csak lehet köztetek, mert egyébként miért idegesítene ez a jogosítvány história?

Gondolom leginkább az frusztrál, hogy ő pénzesebb hozzád képest.

Keress többet, vagy szüntesd meg a haverságot, vagy próbálj meg együttélni a beszólásaival.


(ovodában még elmegy az ehhez hasonló hiszti, de 30 körül, már nem teljesen normális az ilyen reakció)

2020. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

#4

Így akkor tényleg felfoghatatlan számomra, hogy miért "idegesít" a jogsi-téma egy olyan emberrel kapcsolatban, akivel néha dumálsz. Ha együtt élnétek és a közös közlekedésetek múlna ezen, akkor még azt mondom hogy oké, de így....?

2020. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
én értem hogy mi a problémád és szerintem is idegesítő
2020. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Részéről a vírushelyzet az csak kifogás. A kreszt online oktatásban simán el lehet úgy kezdeni, hogy csak a beiratkozáskor kell bemenni és vizsgára. De lehet az előbbit is el lehet intézni interneten.

Szerintem más dolog áll a háttérben.

Én valószínűbbnek látom, hogy van valami amiért ő nem teheti/teszi meg és azért mondja, hogy mit tenne a helyedben, mert maga is azt szeretné.


Nekem a mostani lakótársamnak van jogosítványa mégsem mer vezetni.

Egyszer kellett volna a költözéshez egy rövid távot megtennie, forgalom és parkolás nélkül egy kölcsön autóval. De az istenért nem sikerült rávenni. Azóta nem is nagyon firtatjuk a témát.

2020. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Te baszki, képzeld, nálunk a sarki fűszeres fiának nincs jogsija. Szerinted idegesítsem magam rajta?
2020. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 veterán vas ***** válasza:
100%

Tegnap délután megérdeklődtem a lépcsőházunkban, hogy kinek van jogosítványa?

34 lakos közül, 14-nek van, de ebből csak 11 vezet. A többieket még csak nem is érdekli a vezetés!


Most akkor én is legyek nagyon ideges? ;)

2020. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!