Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek arról, amikor egy férfinak nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Elveszítettem az összes barátomat, elég változatos okok miatt. Évekkel ezelőtt elköltöztem, és a távolság miatt szépen lassan megszakadtak a kapcsolatok. Olyanok is voltak, akik külföldre utaztak, némelyikkel irigység, másokkal pedig nőügyek miatt szakadt meg a kapcsolat. Egyes barátságok miattam mentek tönkre, mert nem voltam hajlandó heti 3 alkalommal lerészegedni valamelyik kocsmában. Így eléggé egyedül maradtam. Van 1-2 haverom, de mély barátságaim nincsenek, nem is nagyon járok el emiatt. Ez mennyire fest negatív képet rólam? Félek, hogy nőkkel való ismerkedéskor ez nagyon visszataszítónak fog tűnni.

25/f



2020. okt. 12. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb, mint amikor folyton itt lóg 4-6 alkesz forma, és üvöltenek a meccset nézve.
2020. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
A barátomnak sincs, együtt vagyunk 5 éve, de még sose volt ebből probléma köztünk. Az én barátnőim párjaival nagyon jól kijön, így tudunk társasági életet is élni.
2020. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hatrany, amennyiben a ffi nem varja el ugyanezt a notol, h ne menjen nelkule sehova pl.
2020. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban szerintem már nem annyira szokatlan, ha valakinek nincsenek közeli barátai.
2020. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen okokból "nincsenek" barátaim. Szerintem ez így, ha elmondod ismerkedeskor, hogy MIÉRT nem vesznek körbe barátok akkor teljesen oké.

Gondolom azokhoz sem voltal hűtlen, akik elköltöztek, csak hát azok nem jelenlévő barátok, tehát csúnyan mondva "nem funkcionalisan" barátok, akikkel össze lehet jarni, meg akikre tudnál számítani a bajban. Szóval ezt mi denképp mondd el, hogy messze vannak különben gyanus leszel hogy talán antiszoc vagy.

2021. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!