Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ottalvós bulin meg akarják...

Ottalvós bulin meg akarják szivatni a crushom. Szóljak neki?

Figyelt kérdés

Őszi szünetben csinálun egy ottalvós bulit. Fiútesóm két haverja jön át és az én három barátnőm. Az egyik haverja tetszik nekem, párszor már beszéltünk. A lányok kitalálták hogy a két fiút megszivatják hajnalban ha elaludtak. Már csináltak ilyet kiránduláson is, bekentek másokat mindenféle ragadós kajával, volt akit összefirkáltak és egyszer valakinek vízbe dugták a kezét hogy bepisiljen. Ezt akarják a crushomnak is megcsinálni de én nem szeretném. Ti szólnátok neki? Tesómtól “engedélyt kértek” mégis ő a házigazda (de én is), és neki tetszett az ötlet. Ha szólok a srácnak hogy ne jöjjön, azzal elriasztom magamtól, de a barátnőim meg szeretik az ilyen gyerekes csínyeket, nem tudom lebeszélni őket.


Ti mit tennétek?


2020. okt. 18. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Szóljak a crushomnak
Hagyjam had csinálják
Szálljak be énis a szivatásba
Mondjam le a bulit
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szólj neki és találjatok ki valami ellenszivatást, amit csak ti kettesben visztek véghez. :D
2020. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Inkább vedd rá a fiúkat valami dumával, hogy szivassák meg a másik csapatot. Aztán csak dölj hátra, és élvezd a műsort! 😇
2020. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

ha tudsz magyarul, akkor mondd el nekik, hogy ezt ne tegyék.

ha nem értik, akkor mondd le neki, de indokolod, miért mondod el.


43/F

2020. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Névtelen papírban mond el!
2020. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi sz a crush?
2020. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös: akibe bele vagy zúgva, de ő az esetek többségében nem tud róla :) magamtól nem használnám ezt a szót
2020. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nem történt semmi, holnap lesz. Mondjam neki, hogy ne jöjjön?
2020. okt. 25. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 ötlete nem jó?
2020. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mantis religiosa ***** válasza:
Na, mi volt?
2020. okt. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

szóltam neki, hogy legyen óvatos, de én aludtam el elsőnek..:DD én házigazda voltam így békénhagytak, meg persze bátyámat is. A két fiút megpróbálták bepisiltetni de a crushomon nem működött. Leöntötték vízzel, de aztán reggel elmondták neki, hogy az csak víz. Nem szemétkedtek velük, csak ki akarták próbálni


ezen kívül egyébként jó hangulatban telt

2020. okt. 30. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!