Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék teljesen együtt...

Szeretnék teljesen együtt lenni a barátnőmmel, viszont nem merek mindig vele lenni az osztálytársaim környezetében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrégiben összejöttem egyik osztálytársammal, nagyon szeretem és ő is engem viszont van egy olyan probléma, hogy engem minden engem környező ember véleménye érdekel. 3 éve próbálom magamnak azt behazudni, hogy nem, viszont most kellett rájönnöm, hogy nagyonis meghatároz a körülöttem lévő emberek véleménye. Szünetekben szívesen lennék vele együtt viszont közelükbe vannak azok az emberek akiket egyszer rajta kaptam azon hogy minket kibeszélnek, és egyszerűen nem merek odamenni, szerintem félek attól, hogy beszólnak ismét. Volt hasonló, csak akkor egy konkrét osztályt kellett kerülgetnem, mert beszólogattak nekem, viszont valahogy túl tudtam magamat tenni és leálltak. Ugyanezt próbálom most is viszont most valamiért nincsen rá bátorságom. Mit tegyek szerintetek?

2020. okt. 19. 23:15
 1/3 anonim válasza:
100%

Figyelj! Aki be akar szólogatni, és ki akar beszélni az akkor is megteszi, ha nem mész oda a barátnődhöz. Ne már! Ne foglalkozz velül, ne ők határozzák meg a viselkedésedet.

Plusz gondolj bele milyen rossz lehet a lánynak is, mintha szégyellnéd.

2020. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tényleg igaz, jobban belegondolva tényleg rosszul eshet neki. Ezzel az indokkal szerintem van elég bátorságom, hiszen ezzel neki is jót teszek. Köszi. :)
2020. okt. 20. 00:05
 3/3 anonim válasza:
100%

Ezzel mindkettőtöknek jót teszel.

A többiek meg nyaljanak sót.

(Ennél vulgárisabbat nem akartam írni, de eszembe jutott más is.)

2020. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!