Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékenyek, hogy lesz lovam?...

Féltékenyek, hogy lesz lovam? Azért mondják, hogy nem vagyok kész rá?

Figyelt kérdés

Veszünk egy lovat.

Van három barátnőm akikkel nagyon jóban vagyunk. Tegnap mondtam rl nekik, hogy veszünk lovat. Elkezdtek hisztizni, hogy mennyire hülyék vagyunk, hogy veszünk egyet. Azt mondták, hogy nem vagyok kész hat éves lovastudás nem elég erre. Közülük kettő lovagol egyik három másik két éve a harmadik csak akar lovagolni. De én értek a lovskhoz! Jól ugrok és díjlovaglok is! Akkor most halgassak rájuk? Vagy ez csak féltékenység?



2020. okt. 24. 10:39
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
86%
Mégis hány évesek vagytok? Aki igazán tudhatja, hogy mikor vagy kész a saját lóra, az az edződ és a szüleid. Szóval ezt mondhatják irigységből, esetleg féltékenységből, hogy esetleg velük nem fogsz annyi időt eltölteni.
2020. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Az edződet kell megkérdezni nem a barátnőidet
2020. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
83%

mára is lesz újabb epizód a 23. évfolyamban? :-D


lósythe saga....

2020. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
79%
Minden napra jut egy ilyen kérdés, csak más sztorival. Nem unják még az emberek?
2020. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
70%

Uram atyám, megint jönnek ezek a hülye sztorik.

A nagy hat éves lovas tudásoddal sem tapasztalhattál meg mindent, és 14 évesen ne is reméld, hogy mindent tudni fogsz.

A másik meg az, hogy te itt kijelented, hogy értesz a lovakhoz azt majd az edződ eldönti.

Nem mindegy hogy egy héten vagy ötször mész el edzeni..

2020. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Az edzőmet és a szüleimet kérdeztem nem őket. Edzőm szerint jó ötlet venni egyet mert jobban tudnék fejlődni. Nekik csak elmondtam, hogy veszünk egyet. Azt hittem örülni fognak! De csak féltékenykednek!
2020. okt. 24. 10:54
 7/56 anonim ***** válasza:
78%

Így van, mindenki IS féltéjeny, iritykeszi.

(nehogy jelentsétek, kíváncsi vagyok az "Ármányok a lovardában" sorozat végére.

2020. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
32%

Akkor vedd meg a 4 éves pej holland sportló kancádat, vagyis pontosabban a szüleid vegyék meg és örülj, hogy neked egy forintot nem kell rá költeni.

Remélem jó helyen lesz szegény paci..

2020. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
66%

4: egyetlen ember van, aki nem únja... A kérdező tini lány.


Hetente 5-10 hasonló kérdését kiír...

2020. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
50%
#8: Megelőztél! :)))
2020. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!