Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hívjam őket is vagy menjek...

Hívjam őket is vagy menjek nyugodtan nélkülük?

Figyelt kérdés
Két baráti kör tagja vagyok, és furán érzem magam ha kimegyek valamelyikkel de a másik társaságból nem hivok senkit. Szerintetek legalább a legközelebbi ismerősöket a másik társaságból illik hívni vagy ne érezzem rosszul magam, mert normális hogy vannak más barátaim is?
2020. okt. 24. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs szabály. Ahogy kedved van. Ha szeretnél csak másokkal menni, akkor menj külön, de hívhatsz is mást. De lehet ezt keverni is. Hogy nagyobb alkalmakra hívsz embereket szóval adsz lehetőséget nekik, hogy összebarátkozzanak, de néha meg külön mész.


Szóval ahogy érzed. De biztos örülnek ha hívod őket, de csak illemből én nem hívnám. Csak ha úgy érezem, hogy ezt akarom akár miért.

2020. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en is tobb tarsasaggal vagyok joban, de mivel ok nem ismerik egymast csak nagyon feluletesen, ezert nem szoktam keverni oket, hol az egyik hol a masik csapattal vagyok
2020. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!