Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rá akarok írni a crushomra(...

Rá akarok írni a crushomra( akivel egyébké szoktunk beszélni, meg jó barátom), csak valamiért nem merek. Szerintetek nyugodtan rá írhatok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi

2020. júl. 1. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, 9?
2020. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Magyarul írhatsz nyugodtan, de "divat"nyelvet nem hiszem, higy értékelné.
2020. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugodtan írj rá.
2020. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

1. mi a szar az a crushom?


2. ezt havonta megkérdezed?

2020. júl. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Hruscsov, így kell írni .

Nyugodtan írhatsz neki, de mivel már meghalt nem valószinű hogy válaszol rá. Esetleg Ouija táblával próbálkozhatsz.

2020. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az egy ertelmes választ


Ui. a többinek: Amig nem ismertek és nem mentek keresztül amin én ne itéljetek elő... köszi:)

2020. júl. 2. 16:54
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Szóval előszedsz egy angol szleng kifejezést, amit magyarul toldalékolsz, jelezve ezzel azt h magasról teszel az anyanyelved iránti tiszteletre, vagy arra hogy érthetően fejezd ki magad, de ne ítélkezzünk... Amúgy milyen szörnyűségeken kell keresztülmenni ahhoz hogy ezt A megállapítást megtehessük irányodba? :D


A másik meg az, hogy ezt a barom kérdést már valaki kiírta egyszer pár hónapja, és az a tippem hogy az is te voltál..

2020. júl. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Mennyire tájékozatlanok a válaszolók, inkább menjetek el a fiatalok közé! Ja hogy a 60 és halál közöttiek legkedvencebb hobbija gyakorin baxogatni másokat?

Fogadjátok el, hogy a szleng az szleng, és nincs ezzel semmi baj.


Kérdezőnek:

Szerintem ha félsz, akkor gondold át, hogy mi az oka. Menő dolog megtenni az első lépést, de azt tanácsolnám, hogy próbáld úgy alakítani a beszélgetést, hogy az elkerülje a felszínt. Tehát az ilyen mizu kérdéseket hanyagold, és kérdezz rá valami érdekesebbre, amiről majd beszélgethettem. Ha valami kapcsán írsz neki, akkor úgy egyszerűbb is lehet.

Sok sikert! :)

2020. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Se a kérdező (a méltatlankodó privátjában és utána sem) se a többi válaszoló nem írta le mi a szart jelent a "crushomra" Ez nem szleng! Ez valami trendi angol kifejezés amit magyarol toldalékolnak igénytelen és magyartalan módon. De még ettől se értem mi a rákot jelent! Így hogy válaszoljak???
2020. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A crush - törést, összetörést jelent szó szerint, de ebben a kontextusban a kiszemeltet, azt a személyt jelenti, aki tetszik az illetőnek.

((Talán a crush rövidebb, és tömörebb, mint a "fiú, aki tetszik nekem" elnevezés, ezért terjedt el így.))

2020. júl. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!