Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azok válaszoljanak, akik...

Azok válaszoljanak, akik tiltani szoktak embereket Facebookon, Instán. Miért tiltottad le a másikat és hány ember van neked letiltva körülbelül?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 22:12
1 2 3
 1/23 vantel ***** válasza:
51%

Én nincs fészbúkom ,se instám.

Így mindenki le van... tiltva.

2020. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem facebookon kb ugy 150 ember van tiltva, a nagyja csak mert nem akartam beszélni veluk
2020. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Eddig szuperek a válaszok. Mentek a zöldek. Várnék még további hozzászólásokat a kérdéshez. 👍
2020. okt. 29. 22:23
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon az agresszívak és a trágárok. Kb. 100 letiltott.
2020. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak facebookom van, és ott 2 embert töröltem. Az egyik a rági exem volt, aki miután szakítottunk, zaklatott. Bírósági ügy is lett belőle. Ő tiltva van, és nem is léphet kapcsolatba velem semmilyen módon. A másik a nagynéném aki azt hiszi az ő privat bankja vagyok, és amióta nemet mondtam az újabb kölcsönkért összegnek, állandóan irogatott miatta.
2020. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Agresszívek, primitívek, szélsőségesek, lánclevélküldők, többnyire ilyeneket tiltok. Van csoportom, onnan azokat tiltom, akik nem tartják be a csoportszabályokat, spammelnek, a csoport témájába nem passzoló megosztásokkal próbálkoznak.

Nem számoltam össze, hány ember van letiltva. Megosztó témáknál mindig van 1-2 ember, aki tiltásra kerül.

2020. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak pár ember van letiltva. Többségük pletykás, kavarógép, imádnak mások életén csámcsogni, úgyhogy engem inkább ne nézegessenek. :D De van olyan ember is letiltva, aki zaklatott régebben.
2020. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Ha csak nem zaklat valaki felesleges tiltani. En csak torolni szoktam oket ismerosok kozul. Ennek oka leginkabb a napi 20 poszt, peldaul a kocsijarol, gyerekerol vagy viccekrol, amik nem viccesek. Tovabba ha valaki radikalis, es egyertelmuen hül*e ( pl Fidesz hívő, maszk ellenes, 5G terjeszti a koronavirust meg hasonlok). Ilyenkor nincs szuksegem arra hogy felidegeljem magam a hulyesegeivel, torlom egybol. Sosem fordult meg elo hogy zaklattak volna annyira facen (messengeren) hogy tiltani kelljen.
2020. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Pár kellemetlen rokon vagy régi osztálytárs, volt aki azon izélt hogy miért nem cseréltem profilképet négy éve. Hát megoldottam, nem kell akkor nézegetni a profilom :D

Ja meg egy évfolyamtársamat, akinek tetszek, de ez kimerül abban hogy percekig már-már kínosan bámul a folyosón, majd egy haverja mesélte hogy többször előfordult hogy percekig a facebook profilom is csak bámulta. Na mondom akkor bámulja csak a falat...

2020. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Kamus fiók, vagy egyszerűen csak meg akarom velük szakítani a létező kapcsolatokat, van akik idegesítettek azzal hogy miket tesznek közzé, és nem akartam mindennap ezt-azt látni, olvasni.
2020. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!