Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? Mi lehet a...

Tudnátok segíteni? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy az évfolyamunk (az eggyel idősebbekhez képest később) belépett a szerelmi korszakunkba. Mindenki egyre jobban érdeklődik a másik (vagy épp a saját) nem iránt. Én nem szeretnék kapcsolatot, vagy ilyesmi, de azért nagyon jól esne, ha egyszerűen felfigyelnének rám, jelét adnák hogy tudják, létezem.

Én az a tipikus okos lány vagyok úgymond. Segítek mindenkinek, ha tudok, általában jó jegyeket szerzek, csendben vagyok, stb... Egyre jobban idegesít, hogy olyan, mintha láthatatlan lennék.

Még egyetlen fiú sem érdeklődött irántam (se szerelmi, se baráti szempontból). Persze, beszélgetek velük, de egyszerűen semmi egyébként nem tekintenek rám, Eszükbe se jut, hogy én lányként is, nem csak osztály/évfolyamtársként is érdekes lehetek.

Barátok szempontjából szintén "rossz" a helyzet. Vannak barátaim persze, de őket már jó régóta ismerem. Iskolán kívüli barátaim nincsenek is. már mióta, hogy nem volt "új" barátom. Egyszerűen én nem tudok odamenni valakihez, nem tudok "csak úgy" beszélgetni. Vannak emberek, akikkel tökre passzolnék, baromi jól ellennénk, de túl elérhetetlenek. Nagyon szeretnék minél több embert megismerni, szélesíteni a látóköröm, de nem bírok. Abszolút introvertált vagyok.

Meg az is van, hogy ha megszólalok, egyszerűen nem érdeklem az embereket. Rám se néznek. Szó szerint.

És egyszerűen nem tudom miért van. Nem vagyok érdekes, vagy mi?

Én magamat egyébként, (nem beképzeltség, vagy fennköltség miatt) egyedinek és intelligensnek látom és érzekelem. A többieknek valahogy ezt nem tudom átadni. Elég elkeserítő már :(



2020. okt. 31. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolat. Nem akarsz, kapcsolatot, meg szerelmet, de azért a fiúk teperjenek érted? Ezt nagyon gyorsan értékeld át magadban. Mert nagyon rossz személyiségjegyek fognak kialakulni így.


A másik fele pedig. Ha ennyire nem tudsz kapcsolatot építeni ez kifelé is érződik/látszódik (én is ilyen voltam/vagyok). Ezért sem vagy érdekes másoknak és ezért nem közelítenek ők sem. Találj valami apropót az ismerkedésre. Járj sportolni, szakkörre, valamilyen iskolán kívüli ismétlődően összegyűlő társaságba, hogy megtanulj feloldódni.

2020. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
korábban érsz mint a többiek. Később változni fog ez, meg fogod találni a saját körödet. Én is így voltam, de normál életet élek
2020. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es hogy érted? (a korábban érést?)
2020. okt. 31. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!