Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogom kibírni azt, ha...

Hogyan fogom kibírni azt, ha meg kell nézem a Titanic című filmet, mivel megígértem a legjobb barátomnak, aki meleg?

Figyelt kérdés
Neki az egyik kedvenc filmje, és nagyon tetszik is neki az akkor még fiatal Leonardo DiCaprio. Én viszont nem igazán szeretem az ilyen hosszú filmeket, mert szerintem nagyon unalmasak.Képtelen vagyok végigülni 3,5 órát, mivel hiperaktív vagyok.
2020. nov. 1. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miért ebbe a kategóriába írtad, de mindegy. Vagy megmondod neki hogy nem akarod, vagy szenvedsz
2020. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
tegnap ment pont a tv-ben.. a 6 éves fiam végig nézte mert érdekelte mi fog történni és hogy a hajóval... pár rész volt neki csak unalmas... nagyon szép és egyben fájdalmas film.. szerintem ez olyan film, amit mindenkinek látnia kéne.. hidd el, ha nekiállsz (ülsz-fekszel) ennek a filmnek, nem fogod megbánni.. nem Caprio miatt.. ez megtörtént esemény... ki fogod bírni.. sőt... a végén azt se tudod majd, hogy rejtsd el a könnyeidet :)
2020. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam meghatódni ilyen féle filmeken, maximum az oroszlánkirályon hatódtam meg :D nem vagyok ramntikus típus. Isten igazából utálom a romantikus fimeket mert halál unalmasak. Amúgy én abban sem vagyok biztos hogy olyan nagyon igaz a történet és hogy a hajó pont lehet nem is az óceánban süllyedt el ha elsüllyedt...
2020. nov. 1. 23:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
azért ez nem több 100 évvel ezelőtti esemény amit még az ük-szép nagyanyáink meséltek akikről azt se tudod kik voltak.. :D szedd össze magad és nézd meg a filmet... azért ez nem egy olyan baromi nagy kérés egy baráttól..
2020. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
megteszem, csak borzalmasan unalmas :'((((
2020. nov. 1. 23:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mintha bármilyen más 3.5 órás filmet kellene nézned - ülsz a hátsódon és nézed. Eléggé szirupos, de jól megírt forgatókönyv, látványos vizuális elemekkel. Az Avatart is látta már sok mindenki, előre tudja mi fog történni de ha x.-jére meg kell nézni akkor megnézi.

Amúgy meg mi a szöszért akarod megnézni ha nem akarod??? Ezt nem teljesen vágom... meg azt sem hogy mi köze annak hozzá hogy a haverod meleg? Ha engem egy film nem érdekel akkor nem ülöm végig egy haverom kedvéért.

2020. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
még nem láttad.. miből gondolod hogy unalmas? :) ne ítélkezz előre...
2020. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lehetőség:

[link]

És a másik:

[link]

2020. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszer kibírod, amúgy nem rossz fgilm tényleg, hosszú, de nem angyon van üresjárat.
2020. nov. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 StevenUp ***** válasza:
0%

tegnap 23:43

Ja, tényleg jó film... Végülis meghalt közel 3000 ember egy halom emberi hiba miatt, de nem ez a lényeg hanem hogy a vörös k*va mit össze nem vergődik egy ostobával...


Szerintem az egyik leggiccsesebb, legnyálasabb, legsziruposabb és ebben a formájában a legfeleslegesebb film.

A tragédia, a halál, a megfagyás nem romantikus...

De hát az le van sz*rva

..

Főleg hogy meg sem történt a filmbeli romantikus szál, mert ilyen nevű emberek nem is utaztak a hajón.

Szóval tényleg értelme volt leforgatni a filmet és háttérként felhasználni 3000 ember tragikus halálát...


Pfhejj

2020. nov. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!