Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogom kibírni azt, ha...

Hogyan fogom kibírni azt, ha meg kell nézem a Titanic című filmet, mivel megígértem a legjobb barátomnak, aki meleg?

Figyelt kérdés
Neki az egyik kedvenc filmje, és nagyon tetszik is neki az akkor még fiatal Leonardo DiCaprio. Én viszont nem igazán szeretem az ilyen hosszú filmeket, mert szerintem nagyon unalmasak.Képtelen vagyok végigülni 3,5 órát, mivel hiperaktív vagyok.
2020. nov. 1. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, közel sem voltak összesen 3000-res a hajón, inkább 2000-hez közelített felülről az utasok száma... De a lényeg ha számodra felesleges akkor ne nézd. Ezen a vonalon haladva nem kéne filmet forgatni Pompei-ről, Trójáról, sőt a világháborúkról sem.
2020. nov. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 05:25

Hát azon forgatókönyvek alapján amik alapján leforgatták őket valóban nem kellet volna megszületniük azoknak a filmeknek. Nem csak a Titanic-al van bajom hanem a Titanic sémájú filmekkel

2020. nov. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Legjobb baratert monoszkopot is neznek par oran keresztul. Ennyi belefer. De utana behajtom rajta valahogy :)
2020. nov. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!