Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barátnőtők kritizálná...

Ha egy barátnőtők kritizálná a külsőtöket, azzal az indokkal, hogy segíteni akar, akkor megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek, mert egy csomószor az volt a téma, hogy alultáplált vagyok, és ez már egy fiúnak se tetszik. De volt barátom meg pont azt mondta, hogy neki tetszik az alakom. Most pedig azt mondta, hogy a hajam vége is csúnya, de volt hogy az volt udorító, hogy műkörmöm van, de nem ilyen extrém hosszú, csak kicsit hosszú. Szerintetek meg kéne bocsátanom ezek után?

2020. nov. 7. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogy a hajad milyen, ha lehet rajta javítani, akkor azt tedd meg. Kérdezd meg a fodrászod. Nem tudom azt sem mennyire vagy sovány, de ha már annyira, hogy káros az egészségedre, akkor arra is figyelj oda. Nem tudom milyen szándékkal mondja ezeket. Ha kedves segítőkész, akkor én megbocsátanám. Ha viszont az a célja, hogy összetiporja az önbecsülésed, akkor egy mérgező ember, ne barátkozz vele.
2020. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hàt utànozni nem fog az biztos
2020. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet hogy irigy rád? Egyébként én is szoktam segíteni a barátnőimnek ha kérik, és én is megmondom ha valami szerintem nem jó rajtuk, de nem ilyen bunkón
2020. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Harmadik, az rendben is van, de én nem is kértem véleményt egyikről se, hanem magától hozta fel mindig.
2020. nov. 7. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

ha kerdezem a velemenyet, akkor elfogadom a tanacsot, es orulok hogy nem kepmutato.

de az nem barat, aki olyat mond rad hogy undorito, plane ugy hogy senkit nem erdekel a velemenye

2020. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én megbocsátanék neki, de megmondanám, hogy ha nem kérdezem, akkor ne mondja már el hogy min kéne változtatnom. Ha barátnő, ha nem, nem az ő teste, és ha nekem így tetszik, akkor semmi köze hozzá.

3 voltam

2020. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as igazad van, csak így már ezek után nem tudom, hogy lenne-meg a bizalom. Mert ha valakinek ennyire nagy baja van a külsőmmel, hogy folyton kritizálni akarja, akkor egyáltalán minek akar jóban lenni velem, ha nem tudja elfogadni?
2020. nov. 7. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ hogyan mondja. Ha érzed rajta a segítőszándékot akkor rendben van. Viszont ha csak azért mondja, hogy kritizáljon, akkor nem igaz barát.
2020. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!