Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben erdemes meghivni...

Ilyen esetben erdemes meghivni a legjobb baratnomet buliba?

Figyelt kérdés
A baratnom aranyos csak az az egy problema vele h mindig leissza magat a sarga foldig olyan hanyas szintig es a bulijaink arrol szolnak h ejfel utan ot apolom minden alkalommal. Egyszer ketszer persze elofordulhat csak o nem tudja meg egyatalan a hatarait felnott letere...ha meghivnam az en reszemrol a buli off lenne nem tudnam igy jol erezni magam viszont ha nem akkor meg ot haragitanam magamra

2020. nov. 11. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: "Figyelj, Anna, én szórakozni szeretnék, nem anyáskodni valaki felett, aki szinte alig tud magáról. Csak akkor jöhetsz velem, ha vigyázol hogy mennyit iszol. Ha túlléped, én bedoblak egy taxiba, és bulizom tovább nélküled."


Ez legyen a lényeg, aztán finomísd ahogy gondolod.


Ha megharagszik, akkor így járt.

2020. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már szóltam volna neki korábban, hogy ne igyon annyit, vagy ha megteszi, akkor nem fogunk együtt bulizni.

Tettem is hasonlót, csak az én barátnőm nem hányt, hanem kiabált és balhézott. Én megmondtam neki, hogy ha így viselkedik nem fogok vele sehova se menni, mert iszonyat égő. Persze nem változott. Azóta nem járunk együtt el. És sokkal jobban érzem azóta magam, nem kell izgulnom, hogy mit fog csinálni, hogy fog leégetni.

2020. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
MOndjuk tartsd be a rendeleteket, és máris meg van válaszolva a kérdés. :)
2020. nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!