Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felek hogy a legjobb baratnome...

Felek hogy a legjobb baratnomet elvesztem es nem tudom hogy mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
16L vagyok es a baratnommel mar vagy 14 eve ismerjuk egymast es azota is joba vagyunk idaig regebben mindig egyutt logtunk mindenhova es most 2016-2017 kornyeken kezdodott el hogy uj iskola uj emberek es termeszetesen meg ismerkedett egy lannyal akivel kb mindig talalkozik vele van engem meg teljesen elhanyagol alig talalkozunk mar meg ha esetleg talalkozunk akkor is alig van kozos temank lehet hogy bennem van a hiba mert tul gyerekes vagyok? Nemtudom de en nagyon feltem a baratsagunkat. Perszen en még mindig ot tenkitem a legjobb baratnomnek de o mar tuti nem még nem kerdeztem de ebben biztos vagyok es annyira faj nekem es ezert sirni is szoktam mert mar annyira hianyzik es en mindig mondom hogy talalkozzunk de o mindig megy valahova masokkal vagy massal es nekem majd megszakad a szivem :( valami jo otletet tudtok adni hogy pl milyen kozos vicces temat hozzak fel? Vagy hogy mit csinaljak most mert en kuzdok azert hogy a baratnom legyen....
2017. aug. 8. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Elágazott, más pályára állt az életetek, törvényszerű, hogy háttérbe szorultál. Nem szabad azonban ennyire lelkedre venned a dolgokat, - jelen felállásban úgy tűnik, hogy Te a barátság alatt azt is érted, hogy megpróbálsz kisajátítani egy embert - és ez a történet ebben a felállásban törvényszerűen nem záródhat "happy end"-del.

Estleg annyit tudsz tenni, hogy elfogadod az ismerettségi körét és időközönként megpróbálsz a közös programjaik részévé válni.

Azt viszont már most felejtsd el, hogy Te meg ő, időtlen időkig fogtok "kéz a kézben egymásnak élni"!

Ha ilyenekben ringatod magad, akkor nagyon nagyot fogsz "zuhanni" a végén!

2017. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én egy jópár évvel idősebb vagyok nálad, ezen mindenki átesik. Elváltak az útjaitok, új suli, új emberek. Egy igazi barátság ezt átvészeli jó esetben (a lány simán mondhatná, hogy menj velük délután valamerre). Te is megismersz majd új embereket akikkel sok közös témátok lesz. Mindketten sokat változtok és a barátságotok is változik. Ez még nagyon sokszor lesz így az életben, sajnos ezekre fel kell készülni.


Az mindig kevés ha csak az egyik fél küzd...

2017. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!