Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Önöknek is tetszett a dead or...

Önöknek is tetszett a dead or alive frontembere?

Figyelt kérdés
sajnos már meghalt de szerelmes vagyok belé a hangjába és stílusába illetve szép hosszú fekete hajába vagy épp sötét barna és szép hullámos. Tudom hogy transznemű volt bár nőként nekem nem tetszik azt szoktam meg amikor még férfi volt egyébként elég karizmatikus Arca volt. sajnálom egyrészt az operációját is (de azt hogy meghalt azt mindenképp sajnálom) jó lett volna elmenni egyszer egy koncertjére illetve jó zenéjei voltak tuti lett volna még sok jó thats the way, you spin my rounds. Ahw de lecum...
2020. nov. 16. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kik azok az önök? Internetes fórumon nem magázódunk, önöződünk, kendeződünk, akkor se, ha 90 éves vagy. Vaze.
2020. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!