Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, aki kb fél éve folyamatosan néz, ha ott vagyok a közelében. Mivel tudom hogy hívják, ezért ráírtam egy egyszerű indokkal (azt írtam neki, hogy valahonnan ismerős és hogy esetleg a suliból lehet-e, és erre annyit írt hogy melyik osztályba jár).

Ezután még kérdeztem egy dolgot, amire válaszolt is, de többet nem írt. Azt vártam, hogy hátha ír esetleg valami mást, hogy legalább akkor beszélgetni tudjunk, de semmi.

Szívesen barátkozok bárkivel, de sajnos nem vagyok annyira nyitott, úgy ahogy ő se, ezért ott nyilván nem kérdezem meg hogy miért néz.

Sajnos sokszor látom, hogy egyedül van, és én is van hogy egyedül vagyok, de csak úgy simán inkább nem mennék oda...

Szerintetek lehetséges, hogy barátkozni akar, vagy csak simán elbambul és azért lehet hogy ezt érzem.



2020. nov. 18. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha akarna valamit, legyen az tényleg bármi, akkor folytatta volna a beszélgetést vagy ha éppen nem ért volna rá, később írt volna.
2020. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
meg kell próbálni ismerkedni vele, veszteni nem vesztesz semmit.
2020. nov. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves 1-es, én is így gondoltam, azért se tudtam, hogy akkor mit csináljak...

Kedves 2-es, ha valamit rá írok megint, akkor az jó lehet? Sajnos most az online tanítás miatt, nem tudnék vele máshogy beszélni. Csak azt nem tudom, hogy akkor mit lehetne neki írni.

2020. nov. 19. 07:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak Szia, mi újság veled, hogy vagy? Vagy bármi iylemsi.
2020. nov. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos, egy véletlen folyamán sikerült ráírnom.. igazából beszélgettünk egy kicsit, de ahogy sejtettem, elég zárkózott. Kérdeztem tőle pár dolgot, illetve próbáltam nyitott lenni.

Ő igazából csak válaszolgatott. Semmi új témát nem dobott fel, csak 2szer visszakérdezett.

Magától nem írt rám utána se, pedig lett volna lehetősége.

Szóval én megpróbáltam, és nagyon jó fejnek tűnik, de nem igazán akar beszélgetni.

Szerintetek, mostmár akkor hagyjam? Nem hiszem hogy jó ötlet lenne ráírni megint, elvégre eddig is csak én írtam rá..

2020. dec. 13. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

jól érzem, hogy belezúgtál?

igen hagyd, te megtettél (szerintem) mindent.

2020. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!