Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm egy kövér lány és...

Barátnőm egy kövér lány és fogyni próbál de saját magának is hazudik meg nekem is. Hiába beszélek neki tanács stb semmit se ér, semmit sem ér. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy elhízott lány 170 magas 160 kiló állandóan kicsúfolják röhögnek rajta a strandon én olyan vagyok mellette mint a nád szál pedig én is 110 vagyok. Állandóan zabál megbeszéltük este 6 után nem eszik és minden este tornázni fog hogy beinduljon a fogyás. De saját magát becsapja meg mikor beszélünk feszt hazudgál nekem a telefonba hogy ő nem evett 6 után meg ő tornázik és közbe meg nem igaz másnap bevalja hogy nem tornázik 6 után is evett. Saját magát is becsapja meg engem is és mikor beszélünk állandóan nyafog hogy ő dagadt meg messengeren dagadt nők képeit küldi állandóan ezzel foglalkozik...+ Egyszer aztmondja fogyni akar egyszer azt mondja ő szeret enni hadd röhögjenek mások ő szeret enni. De ez egészségileg se jó neki mert túl súlyos nagyon plusz féltem cukor beteg lesz. Másrészről meg már kezdem uni hogy akárhova megyek vele mindig röhögnek rajtunk mint páron hogy én férfi létemre milyen kicsinek tünök mellette ő meg egy monstrum és még e mellett lelkileg kicsinál energia vámpír állandóan nyafog és engem nyúz hogy ő milyen kövér 2 éve vagyok vele együtt de már a szakítás jár az eszemben mert nem boldogulok vele valahol meg sajnálom is. mit tegyek Ti mit tennétek Mit tanácsoltok vele kapcsolatban ?

#Kövérség, #Hazudozás, #Kiábrándulás, #Féltés, #Élet megkeserítés
2020. nov. 22. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek fel mindketten egy dietetikust és fokozatosan kezdjetek el fogyókúrázni és edzeni. A sikeres fogyás titka nem csak annyi, hogy este 6 után nem eszel (pláne ha hajnali 1-ig fent vagy, mert akkor az 7 óra evés nélkül, ami sok), hanem megválogatod, hogy mikor, miből és mennyit eszel.
2020. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Neked ez nem tetszik, akkor végső megoldás a szakítás lesz.
2020. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Talan ha nem egy bunko taplo modjara viselkednel vele, akkor kapna eleg lelkierot attol akit szeret! De ahogy itt meg nyilvanultal rola az maga a szegyen!


Ilyen elhizas nem lesz csak a zabalastol, valoszinu hormonalis beteg es etkezesi zavaros, esetleg mas psziches gondjai is vannak ami ratesz egy lapattal! Es meg te is beletaposol.🤦


Az ide okadott nyafogas helyett, inkabb fogd kezen es vidd el egy endokrinologushoz+dietetikushoz.

De mivel kamuszagu az egesz story, igy holnapra mar ugysem lesz kint ez a kerdes.😉

2020. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te is egy dagad zsákfejű nő lehetsz hogy ilyet írsz dagadt disznók védik egymást.
2020. nov. 22. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ugy mukodik hogy 6 utan nem eszel es olvadnak le a kilok, ez sokkal osszetettebb annal.


Eloszor is, ahogy elottem irtak egy dietetikus felkeresese lenne a legjobb kezdes. A baratnod a harmadfoku elhizas kategoriaba tartozik, ez nem jatek, komoly problemai lehetnek belole kesobb, szukseges lenne szamara profi segitseg a fogyashoz, megfeleloen osszeallitott etrenddel.


Dietetikus mindent el fog mondani, fokozatosan kell csokkenteni a kaloriakat, semmikeppen sem koplalassal. Megvalogatott eteleket enni, az sem baj ha becsuszik egy kis nasi, csak mertekkel.


Tornazast en nem ajanlanek meg, a tulsuly az izuleteire nincs jo hatassal, es lehet tobbet art mint hasznal. A fogyas kb 70%ban azon mulik hogy mit eszel, a tobbi csak a mozgas. En a helyeben eloszor szep lassan fokozatosan (heti 1 kilo max) lemennek 90kg-ra es utana kezdenek csak el tornazni. Ha dietetikus osszeallitja az etrendet, az elejen lehet tobb is lemegy hirtelen, mert nagy mennyisegben fog vizet veszteni. Utana a lenyeg, hogy ne adja fel ha lelassul, az a normalis, az eleje csak viz, es sokan utana azt hiszik megall a fogyas, es feladjak. A normalis fogyas 0,5-1kg hetente, a baratnod nagy sulybol indul tehat heti 1kg realisnak tunik. Mikor esetleg csokken a fogyas merteke, csokkentheti a bevitt kaloria mennyiseget is, de csak szep fokozatosan. Vannak erre remek kaloria szamlalok, pl kaloriabazis, vagy yazio app.


Nagyon fontos, ha tenyleg elhatarozza magat es belevag, akkor a haziorvosnal be kell jegyezni a kezdo sulyt, mert kesobb, ha sokat fogyna es logna a bore akkor ingyen megcsinaljak majd.

2020. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye troll
2020. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, ne strapáld magad, szerintem is trollkodik a kérdező
2020. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogy te mekkora egy élettelen szarcsimbók vagy, jézusom. Akkor is, ha mindez igaz, és akkor is, ha csak egy semmirekellő troll vagy. Inkább nézz a tükörbe, te sem vagy ám egy vékonyság. Zsákfejű meg maximum az anyád, aki egy ekkora szánalmat kihordott, mint amilyen te vagy.
2020. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi kérdező, én meg a te helyesírásodon röhögök. A testalkaton könnyebb változtatni, mint az EQ és IQ szinten...
2020. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!