Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit főzzek barátnőmnek ha...

Mit főzzek barátnőmnek ha fogyni akar?

Figyelt kérdés

mondjuk ha 20-30 kilót akar ledobni (testmozgással). ebéd reggeli vacsora. én elégedett vagyok magammal így nekem sose kellett, így ez a kérdés nálam rejtett kérdés. segíteni szeretnék neki hogy neki pl külön főzök. esetleg olyan oldalt tudnátok írni ahol receptek is vannak, illetve egyébb tanácsok mire figyeljen oda, illetve én...

pl az biztos hogy energiaital chips tiltott dolog lesz neki, de mondjuk egy kevés csoki 1 héten 1 szer egy keveset megengedhet. meg egyébb...

előre is köszönöm a normális válaszokat.


2017. márc. 13. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neki kell eldöntenie, illetve rájönnie, hogy mit hajlandó enni s mit tart jó ötletnek.

Ha én lennék a barátnőd, én tojást és zöldségételeket várnék el s (nem szó szerint, de) a fejedhez vágnék szinte bármilyen zsírszegény ételt, amit le akarnál tuszkolni a torkomon... :)

De van, aki teljesen máshogyan enne. Van, aki csak a mennyiségeken, arányon változtatna, alapból úgy enne, mint addig. Vagy pont úgy enne, inkább mozogna egy csomót...


Szerintem érdemes életmódot váltani, de hogy milyen legyen az új életmód, azt mégis honnan tudjam? Nem vagyok ti. Ha meg tudjátok oldani, legyen hasonló az életmódotok, csak más arányokkal, mennyiségekkel, a bizonyára különböző kalóriaigény miatt.

Csak mert neked nincs gondod felesleggel, nem mindegy, hogyan élsz, mit eszel.


Ez elsősorban az adott emberen múlik. Kérdezd meg tőle, mit főzz.

2017. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
levegőt
2017. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyen felesleget akar ledobni ne engedjen meg maganak csokit szerintem. Az olyan mint a dohanyosnak a cigi. 1et enni es kibirni utana nehezebb mint egyet sem es ugy kibirni.


Mindenfele hus roston sutve(panirozas hanyagolando),turo,sajtfelek,zoldsegek minden kajalashoz,halak,zabpehely,barna vagy basmati rizs,tesztakbol is a teljeskiorlesu tesztak. Ezekbol lehet eleg sok kajat csinalni. Vacsorara mar csak turi hus es zolsegek. Szenhidratot csak napkozbe,es figyelni hogy lassu ch legyen(amiket irtam kb).



Ilyen sulynal meg eddigi eletmodnal az is mar sokat valtoztat ha a feherlisztes cukros dolgokat teljesen abbahagyja.

2017. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd be, h diétás ételek, egy csomó receptet találsz.
2017. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkabb ne fozz neki :)
2017. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amugy tapasztalatbol azt mondom :

Ne legyen az elso 3 honapban rizs vagy krumpli vagy kenyer. Inkabb csak zoldesges koret, salata.


Csereled le a cukrot steviara pl. Teljesen termeszetes es nincs benne kaloria.

Csoki helyett mezzel csinalj neki neha valami egeszseges finomsagot, vagy akar nyers sutiket amik nagyon finomak.


Szamold a kaloriakat, maskepp nem fog menni. Ez tapasztalat. Tervezzetek meg a fogyast. OLyan nincs hogy valaki tobbet eszik mint amennyire a szervezetenek szuksege van, es fogyni fog.


En adtam mar le 20 kg ot, es evek ota nagyon jo formaban vagyok es nagyon egeszseges is.


Nyugodtan irj ha erdekel valami meg. Annyi apro fontos reszlet van amugy. de ezeket vegleg be kell epiteni az eletmodba. De nem nagy ugy, megeri szerintem :)

2017. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amugy nagyon rendes vagy, hogy segitesz neki. Az en exem akivel akkor eltem egyutt, nem hogy segitett volna, meg direkt ellenem is volt. HOzta haza a sok kekszet meg csokit. Azt mondta jo vagyok ugy ahogy vagyok stb.. Nagyon demotivalo volt. Nem veletlenul az exem :-)
2017. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!