Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan léphetnék újra 'kapcsol...

Hogyan léphetnék újra 'kapcsolatba' vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tavaly nyáron megismerkedtem egy felhasználóval itt gyk-n.

Beszélgettünk nagyon sokat, aztán elromlott a telefonom. Azután vettem egy újat, de nem írtam többet.

Most tavasszal viszont úgy gondoltam, szeretnék vele beszélgetni megint. Írtam is neki többször, de választ sajnos nem kaptam. (Pedig aktív az oldalon, láttam egy kategória toplistájában.) E-mail címet is adott meg, de ott se válaszolt :(

Tudnátok valami ötletet adni, hogyan vehetném fel vele ismét a kapcsolatot?

(Csupán barátkoztunk, semmi több.)



2020. dec. 3. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg ha leirod a nevet, tudni fogja hogy te vagy az es felkereshet
2020. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Privát üzenetet küldhetsz úgy, hogy beírod a felhasználónevét. Üzeneteid >> Új üzenet írása.
2020. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha többszöri keresés után sem válaszolt, hagyjad. Nem érdekled már, fogd fel.
2020. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Írd le a nickjét.
2020. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próba szerencse alapon írj rám, pl. Komolyan gondolom. Ha van közös pont, akkor lehet, hogy én vagyok.
2020. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!