Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel lephetném meg ballagás...

Mivel lephetném meg ballagás előtt az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
18 éves végzős vagyok, 35 fős az osztályunk. Arra gondoltam kedveskedhetnék mindenkinek valami aprósággal, személyessel, ami nem nagy dolog, de mégis mosolyt csal az arcokra. Szerintetek mivel ajándékozhatnám meg őket? Viszonylag központi személyiség vagyok.

2018. nov. 6. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell semmi ilyesmi.
2018. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Felesleges érettségire 1 hónapra az utcán se fognak már köszönni
2018. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, egyébként tényleg nagyon jó osztály vagyunk. Egy erős katolikus gimnáziumba járok, és már fiú létemre is sikerült párszor elsírnom magam örömömben a közösségünk miatt. -pedig nem vagyok valami szenzitív lélek

Karácsonykor 10-15 központibb ember mindig szokott az osztály minden tagjának adni kis apróságokat, pl. névvel ellátott mézeskalács, sütik, szaloncukor, stb. Én is valami kis apróságra gondoltam ami pici, de mégis személyes.

2018. nov. 6. 18:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj és egyébként 6 osztályos a mi osztályunk, tehát már elég régóta együtt vagyunk.
2018. nov. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!