Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoz a legjobb barátnő...

Miért utánoz a legjobb barátnőm? És ezt most el kéne fogadjam, vagy, hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok csinálja utánam. Levágattam 5 napja a hajam,és 2 napra rá ő is azzal jött, hogy: ő is levágatta mert már kellet...

Elmondtam neki valami személyeset és pár napra kérdezte, hogy hogy reagálnék ha ő is... (nem szeretném leírni de szerintem érthető)


Az álommunkám, hogy lakberendező legyek megmutattam neki pár rajzot , hogy hogy képzelem el a lakásom. Erre ő is azzal jön hogy lehet neki is ezt kéne csinálnia mikor nagyon távol áll ettől.


Egyszer valamikor felhoztam neki de nem részleteztem túl...és azt mondta amit nekem szabad azt neki is.


Szinte már olyan mint én és ezzel dicsekszik másoknak amiket tőlem tud vagy miattam szeretett meg és nekem ez rosszul esik, mert nem így ismertem meg.

16/L



2020. dec. 8. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet csodál, és talán észre sem veszi, de mindenben rögtön megy a "példaképe" után...ne bosszantson....segíts neki megtalálnia a saját stílusát esetleg, de még nagyon fiatalok vagytok, szóval nem gáz.
2020. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom hogy bosszantó de szerintem enged el ne feszülj be ezen


Valószínűleg bizonytalan magábañ nincs fix identitása és ezért tapad ilyen mértékben egy magabiztosabb emberre


Még mindketten fiatalok vagytok idővel tuti kinövi ezt.

Viszont addig is próbáld erősíteni a saját személyiségét hogy ne csak a te kópiád legyen. Ha ez nem megy akkor lasan de biztosan kezd el megszakítani vele a kapcsolatot.


Én is ezt csináltam az egyik utánzós barátommal.

Azóta persze én vagyok a rossz de leszarom gondoljon amit akar.

2020. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!