Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bűnös az-az...

Szerintetek bűnös az-az ember, aki tárgyként kihasználja a barátját, aki egy sérült mentálisan beteg ember, és nincs senkije?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a BTK szerint, de egy szeretre hiányos embert kihasználja, eldobálja magától, közben ha baj van kér tőle segítséget.

máj. 3. 02:31
A kérdező szavazást indított:
Bűnös, erkölcsileg.
Jól csinálja!
18 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Uristen!
máj. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy az vagy sem, mert a lényegen nem változtat.
máj. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, hiába teszel fel naponta kérdést erről, senki nem köteles veled barátkozni.
máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
Pokolba kerülsz!
máj. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Alja ember :)
máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
nekem volt mentálisan nagyon labilis ismerősöm. Iszonyú kimerítő, hogy meg van róla győződve, hogy ti barátok vagytok, le nem szállna rólad. Nyilván nem bántom, mindig udvariasan válaszolok, de én nem keresem, mert nem akarom és kész.
máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Napi "engem mindenki bánt, mert szerencsétlen elnyomott sérült vagyok", közben meg fel sem merül, hogy lehet tényleg nagyon nehéz veled és az embereeknek igenis van joga abbahagyni, ha csak nehézséget okozol neki.


Volt nekem is ilyen barátnőm. A végére gyomoridegem volt tőle, mert tudtam, hogy megint lesz valami. Vagy veszekedés, vagy rá próbál nyomulni a srácra, akivel akkoriban alakult valami, vagy direkt odarángatja az exemet összejövetelekre, mikor tudta, hogy kellemetlen lesz. Gyanúsított meg állatok bántalmazásával (soha, de soha nem tennék ilyet, az ő általa eldobott macskát fogadtam be...), a társaságban bántalmazással másokat, aztán az apját és a testvérét, majd öngyilkossággal fenyegetőzött és nevetett rajta.


Soha, de soha nem veszek megint ilyen terhet a hátamra, a békém és a lelki nyugalmam sokkal többet ér.

máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

7, a legszebb nálunk az volt, mikor a lánya középsulit kezdett. Pénze persze nem volt, úgyhogy megint nagyon rosszul volt, befeküdt a pszichiátriára, a gyereket meg oldja meg, aki akarja. Én vittem beiratkozni, én szedtem össze pár jószándékú ismerőstől a pénzt a tankönyvekre, tesicuccra, sulis egyenakármikre.

És volt pofája eltűnni utána hónapokra, majd októberben rám írt, hogy amit ismerősöktől kaptam, abból szerinte maradt még, kéne osztálypénzre... Hát anyád.

máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen.. de miért kell kihasználni?
máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Igen
máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!