Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha olyat érzek, hogy inkább...

Ha olyat érzek, hogy inkább el akarom engedni az egészet?

Figyelt kérdés

Barátságban még most ilyesmit először, és kicsit furcsa.

Az egyik nagyon jó barátnőmről van szó.


Az utóbbi 3-4 hónapban annyira megsértődtem rá, mert úgy éreztem, hogy nem foglalkozik velem. Nyáron, amikor nem dolgozott, és pasi problémái voltak, éjjel-nappal írogatott meg találkozni akart, azóta meg ez gyakorlatilag nulla, azaz csak pótléknak meg időtöltésnek kellettem.

Most a múlt héten végleg betelt a pohár, amikor megkérdezte, hogy mi újság, aztán 5-6 napig még csak meg sem nyitotta, és utána is 1 mondatnyi válaszra futotta... Szerintem nem kell kényszerből visszakérdezni (előtte én kérdeztem, hogy van), ha egyáltalán nem érdekli a válasz.

Utána 4 napig én sem válaszoltam, és írt még egyszer, nyilván zavarja, hogy ha hirtelen a másik is ezt csinálja.


Végül reagáltam valamit, de már igazság szerint teljesen belefáradtam ebbe, hogy csak én erőltetem ezt, már nincs kedvem se írni, se válaszolni, nem vagyok kíváncsi rá. Meg egyébként sincs szükségem olyan emberre az életemben, aki folyton csak felidegesít.


Szerintetek ez végleges? Jobb lenne, ha többet nem is válaszolnék neki?


2020. dec. 12. 14:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Lelki szemetes voltál, engedd el.
2020. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem egy hullàmon vagytok teljesen màs az életetek ritmusa.

Alig vannak csatlakozasi pontok.


Nem ra kell haragudni ez miatt csupan nem vagytok egymashoz valok.


Nem parkaocsolatrol irok nem ertettem felre.


Pl egy könyvmoly is minek baratkozna egy bulizossal meg forditva. Nem illetek össze.

2020. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, olyan értelemben tényleg igaz ez, hogy ő elég kapcsolatfüggő, és nem bír elleni egyedül, én meg introvertált vagyok.
2020. dec. 12. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Sz erintem személyesen lenne érdemes megbeszélni.

Engem az zavarna, hogy: "van kapcsolat=nemkeres", "nincs kapcsolat & problémái vannak, keres, zúdítja problémáit". Az életben túl sokan használtak már ki és amikor nem volt szükségük rám, dobtak el évekre, hogy aztán ismét hirtelen felkeressenek, ha megoldandó problémájukban segítség kellett. Persze akinek nem adódott olyan problémája melyről úgy gondolta: segíthetek, örökre, végérvényesen eltűnt életemből.

2020. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!