Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményeznek nálam a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeznek nálam a csajok, de nem tudom magamhoz közel engedni így se őket zárkózott vagyok nagyon. Mi az oka ennek, hogy nem tudom magamhoz engedni a nőket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is tisztázni érdemes, hogy zárkózottság vagy félsz a nőktől, eszköztelen vagy, nem tudod mit is kellene tenned mikor kezdeményeznek.
2019. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zárkózott vagyok is meg félek igen
2019. aug. 8. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan dolog amit csak te tudsz megválaszolni magadban. Fel kell tenned a kérdést, hogy miért/mitől félsz, erre pedig ott áll a fejedben a válasz, csak nem próbálod megkeresni. A félelem egy olyan dolog aminek mindig van oka. Nyilván összetett, mert az hogy mitől félsz(itt most nem arra gondolok, hogy félsz közel engedni valakit, hanem hogy azon belül mi az a konkrét történés amitől félsz hogy megtörténhet ha közel engedsz valakit), és hogy miért félsz attól két külön dolog, de ezekre mindig van válasz. Nem mindig egyszerű megtalálni egy-egy érzelemnek az okát és hogy miből ered, de egy kis gondolkodással rá lehet jönni.


Itt egy példa az én életemből:

Soha nem mertem megszólítani az embereket, egyszerűen pánikszerűen rettegtem tőle. Nem tudtam miért, csak azt éreztem, hogy képtelen vagyok rá. Aztán elkezdtem lejátszani a fejemben hogy mi történne ha megszólítanék valakit és rájöttem, hogy attól félek, hogy unalmasnak tartanak mások. Ezután próbáltam megkeresni hogy miért gondolom ezt így és rájöttem arra is, hogy azért mert kiskoromban nagyon szószátyár voltam, be nem állt a szám nagyon sokat fecsegtem és beszéltem, amire apám folyton úgy reagált, hogy leteremtett, hogy elég lesz untassak valaki mást.

Lényeg a lényeg, erre a választ csak magadnak és csak magadban tudod megtalálni.

2019. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és konkrétan mitől félsz?
2019. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!