Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tippek arra hogyan lehet egy...

Tippek arra hogyan lehet egy személyt a legkönnyebben elengedni?

Figyelt kérdés
Most barátságról beszélek. Nagyon nehéz számomra elengedni barátnőmet. Tudom, hogy nincs jó hatással rám és sokkal jobb lenne a lelki egézségemnek, ha elengedném és nem is gondolnák rá többet.

2020. dec. 12. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az életünk arról is szól, hogy folyamatosan el kell engednünk dolgokat, embereket. Az óvodás pajtásainkat, az elpusztult tengerimalacot, aztán az általános iskolás osztályt, idős nagyszüleinket, szerelmeket, barátokat, stb, stb. Senkit, semmit nem tudunk visszahozni, aki, ami elmúlt, de ettől még nem kell elfelejteni, és nem is nagyon lehet. Őrizd meg az emlékeid között, és koncentrálj más emberekre, dolgokra. Merthogy ahogy a régi dolgok mennek, az új dolgok is jönnek.
2020. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra amik szép emlékek voltak és azokra emlékez. Azt viszont tudatosítsd magadban hogy a dolgok megváltoztak és elkell engedned azt a baratot.

Tudom hogy nehéz én is most megyek keresztül egy ilyen történeten. Csaknem 4 éves barátságom ment tönkre és komolyan néha rosszabbúl élem meg mint egy szakítást. Talán azért mert a végén nem mondtam meg az őszinte véleményem az illetőről és úgy zártam le az egész barátságot.

Most magamban vívódok azon hogy mit kellett volna mondanom hogy azért ő is elgondolkozzon a dolgon és belássa hogy egy irigy önző szar alak volt velem.



Szóval azt tanácsolnám neked, hogy amit akarsz azt ad ki magadból vele kapcsolatban ha már úgy sincs tétje a barátságnak.

2020. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Igen az a baj én se mondtam meg neki pontosan, hogy miért nem akarok vele barátkozni ezért érzem lezáratlannak. De már késő és max. akkor tudnám elmondani, ha ő írna rám, nem az a fajta vagyok aki egy veszekedés után ráír a másik személyre.
2020. dec. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!