Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van okom féltékenységre, vagy...

Van okom féltékenységre, vagy nincs?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm (legyen most Mari) es a srac aki tetszik(o meg legyen pisti) barátok, mivel osztálytársak vagyunk. Es nalunk van egy ora amin en a Pistivel szoktam ülni. Ekkor tok jol kezel mert magamtol ultem oda es nem kuldött el vagy ilyesmi mivel volt vagy fel eve egy vitank es ezutan vagy 3-4 honapig nem igazan beszeltunk. Itt mar kezdtem gyanakodni hogy lehet tetszek neki.

Pedig velem furan viselkedett pl. Mindig ilyen kedvesen koszont el (ami ra nem jellemzo mert mindig csával meg csővel koszon nekem pedig vagy sziát mondott vagy pá pát) vagy nem beszelt hozzam olyan sokat. De eszrevettem hogy mikor Mari oda ult mellé a szünetbe akkor vele simán elbeszélegetett meg tok laza volt. Velem meg mint egy idegen. Mari azt allitja neki nem tetszik senki (pedig mikor megkerdeztem ki a leghelyesebb fiu az osztalyba akkor azt mondta hogy Pisti. Mikor meg megkerdeztem Pistit hogy ki a szebb, én vagy Juli? Erre annyit valaszolt hogy Juli. Megkerdeztem hogy miert, es aztmondta azert mert o nincs itt es nem hallja. Na De ha en nem lettem volna ott akkor engem mond vagy mi? Ezert nem tudom mi van. Hogy most akkor ki tetszik kinek. (Azt meg hozzatennem hogy szinte minden szunetbe az en asztalom mellett al es ha becsengetnek, akkor megy a helyére.



2020. dec. 20. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Van okod feltekenysegre
Nincs rá okod
Van de ne legyel az
Lehet tetszel Pistinek
Lehet hogy Mari tetszik Pistinek
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Miután gyakorlatilag közölted vele, hogy bejön neked és akarnál tőle valamit és nem lép, szerintem engedd el a dolgot. És kívánj sok szerencsét Marinak.
2020. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahol veletlen Julit irtam oda marit akartam csak valahonnan ez jott
2020. dec. 20. 23:20
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 en nem mondtam el nekinhogy tetszik
2020. dec. 20. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor egy lány ilyet kérdez, hogy én tetszek vagy a barátnőm az sacc egyértelmű. meg még együk hozzá, hogy oda is ültél mellé. szerintem ez egyértelmű eléggé. ha odalenne érted és akarná, hogy valami legyen ez több, mint elég lenne.
2020. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!