Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nagyon jó fiú barátom...

Ha egy nagyon jó fiú barátom nem részegen, de kissé ittas állapotban nagyon erősen olyan jeleket ad amiből arra lehet következtetni, hogy tetszem neki, akkor az úgy van?

Figyelt kérdés
Gondolok itt órákon kersztül tartó összebújásra kettesben, ölelkezésre, puszikra,simogatásra, vagy amolyan ürüggyel történő érintésekre.De egyébként egy nagyon kedves, aranyos fiú és tényleg nagyon jóban vagyunk, szóval nem hiszem hogy a a bizonyos "egy alkalmas dolog" jár a fejében.

2020. dec. 21. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugy van, tetszel neki.
2020. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy már el lett mondva napi 1000-szer az elmúlt 1000 évben, ha nem vagy Shrek, akkor minden fiú barátod megdugna, ha lehetősége lenne rá. Férfiaknál a szexuális vonzalomhoz elég egy jó segg, nem kell nyálas szerelmesnek lenni.
2020. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
nálam az alkoholos állapot és a tiszta az elég más. részegen sokkal lazább vagyok ilyesmiben.
2020. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Jó eséllyel bejössz neki (persze nem 100%), mert ittasan az ember jobban megnyílhat, és akkor sokszor igazat mond.
2020. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ülj le és beszéld meg vele, csak ne azzal kezd, hogy figyelj ez mi volt, hanem szögezd le előre hogy nem probléma, bátran elmondhatja, csak szeretnéd tudni. Esetleg ha te is érzel valamit tedd hozzá azt is.
2020. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Ha csak részegen dugna meg, akkor a pia beszélt belőle.

Ha józanul is, akkor meg régen volt nővel.

:)

2020. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, utolsó miért lett lepontozva? Mindenki ismeri a mondást; csúnya nő nincsen, csak kevés pia. Tetszik, vagy sem, a pasik így vannak bedrótozva. Mondom ezt férfiként.
2020. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Említettem bárhol is hogy csúnya vagyok?
2020. dec. 21. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Csak buta!

Ráadásul nem kicsit.

2020. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!